Колку реално сакате оралка? (и општо за орален секс)

Член од
21 декември 2014
Мислења
19
Поени од реакции
13
Ова е она празно турбофолк општество и продавање на површен, гнасен, евтин секс сосила...
ne znam dali tolku loso deluva mojov komentar no jas mislev na emocionalno povrzani licnosti (ili poednostavno kazano decko i devojka koi se sakaat, ne mozam da kazuvam za promiskuitetni licnosti zatoa sto moite prijateli ne se takvi) i pritoa devojkata na devojkata ne i se dopaga oralen sex ama ako toa e zelba na partnerot verojatno ke mu ja ispolni zelbata,
 

831

HOATH IAIDA
Член од
8 ноември 2009
Мислења
6.594
Поени од реакции
11.469
ne znam dali tolku loso deluva mojov komentar no jas mislev na emocionalno povrzani licnosti (ili poednostavno kazano decko i devojka koi se sakaat, ne mozam da kazuvam za promiskuitetni licnosti zatoa sto moite prijateli ne se takvi) i pritoa devojkata na devojkata ne i se dopaga oralen sex ama ako toa e zelba na partnerot verojatno ke mu ja ispolni zelbata,
Ако се емоционално поврзани тогаш не би требало да се форсираат на нешта кои не им се допаѓаат.
Ок е еднаш за прв пат кога е експериментално за да видиш дали ќе те привлече нештото или не.
Еве нека биде неколку пати да не биде одма од еднаш да се носат заклучоци ама ако не бива, тогаш треба да остане Не, во спротивно и не се баш толку емоционално поврзани.
 
Последно уредено:
Член од
4 јануари 2015
Мислења
1.151
Поени од реакции
512
Само сакам да давам оралка мммм а на дечко ми не му дозволувам да ме задоволува,сакам само ја а он да ми дава оралка не му давам
 

Don Huan

Alter Ego
Член од
12 јануари 2020
Мислења
256
Поени од реакции
333
Само сакам да давам оралка мммм а на дечко ми не му дозволувам да ме задоволува,сакам само ја а он да ми дава оралка не му давам
Ti ustvari saksa da kazes deka sakas oralka u trojka, a?
Автоматски споено мислење:

Само сакам да давам оралка мммм а на дечко ми не му дозволувам да ме задоволува,сакам само ја а он да ми дава оралка не му давам
Ti ustvari saksa da kazes deka sakas oralka u trojka, a?
 
Член од
4 јануари 2015
Мислења
1.151
Поени од реакции
512
Ti ustvari saksa da kazes deka sakas oralka u trojka, a?
Автоматски споено мислење:


Ti ustvari saksa da kazes deka sakas oralka u trojka, a?
Не напишав никаде дека сакам тројка,несакам оралка во тројка
 
Член од
22 јуни 2019
Мислења
813
Поени од реакции
1.295
Само сакам да давам оралка мммм а на дечко ми не му дозволувам да ме задоволува,сакам само ја а он да ми дава оралка не му давам
ok samo stavi si na profilnata slika od angelina dzoli, iskreno so taa slikata sto ja imas filmot im go krses na ovie forumciite so te citat.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom