Кое годишно време?

Кое годишно време ви прави да се чувствувате најубаво?


  • Вкупно гласачи
    660

inquisitor

ИДИОТ
Член од
22 март 2007
Мислења
833
Поени од реакции
3
зима... само зима или доцна есен! сакам кога денот е мнпгу краток... мразам топло... летово ме убива :(
 
Член од
27 февруари 2006
Мислења
1.356
Поени од реакции
9
prolet si e prolet, ima cresi za jadenje, slivi :zlo: :zlo:
 

Ani4ka

PhAt Baby
Член од
27 мај 2007
Мислења
120
Поени од реакции
0
Leto i samo letoooo...nema skolo, samo uzivancija, plaza, more, zurki ,pijanstva....zakon!!:)
 

Dark Angel

Unfaithfull to life...
Член од
14 јули 2006
Мислења
1.081
Поени од реакции
6
Секое годишно време си го сакам на посебен начин, заради посебни работи. Ама сега како што се поремети климава, си имаме се’ наеднаш. 4 во 1
 
Член од
25 мај 2007
Мислења
6.662
Поени од реакции
946
Си го сакам летото поради многу причини првата е зата тогаш сум роден.Али го нејќам ради тоа што тука се одморите тука се најубавите моменти али сите тие авантури траат кратко и после тоа остануваат само успомени за кои покасно ми е жал што не можат пак да се десат.
Многу си ја сакам зимата ради снегот најубаво ми е кога ќе си застанам покрај прозор и ќе го гледам додека паѓа а плус и буди убава романтика :xmas1:
 
Член од
24 април 2007
Мислења
251
Поени од реакции
2
Пролет го сакам а за летото да не зборуваме ја сакам зато со можеш да се капиш по цел ден и гледач женски во бикини :vozbud:
 
Член од
8 февруари 2007
Мислења
1.968
Поени од реакции
43
Па јас одам од крајност во крајност. Сакам лето зошто можам да носам сандалчиња, папучки, лесна облека и големи ташни во разни бои. Па уште и ако заврне дожд...singing in the rain...
Но во зима уживам да шетам кога ќе падне снег. Тогаш слабост ми се чизми, јакнички и шалчиња... Обожавам да шетам по снег.
Ни јас не се разбирам на моменти:toe:
 
Член од
8 април 2007
Мислења
112
Поени од реакции
0
Letooooo! Obozavam leto, plaza, sonce, voda....Lele ziveam za toa leto :)
 

rebel kid

chokolino adicted!
Член од
5 јуни 2006
Мислења
159
Поени од реакции
0
најубаво ми е сепак у лето,слободен,убаво топличко.се иде по одмори,можеш да искачаш кога сакаш,да остануваш до кога сакаш=)
 

џимеј

џимилино
Член од
4 март 2007
Мислења
10.375
Поени од реакции
25.139
пролет за романтика
лето за плажа
есен и зима за ништо
 

Kvendolin

чупе од бурдите
Член од
24 март 2007
Мислења
1.003
Поени од реакции
75
абе, лето си е лето. растеретување, мозок во лер, одмарање, скршнување од прекугодишната работна шема, вода , пливање, плажа, журки, рај!
 
Член од
21 јуни 2007
Мислења
1.446
Поени од реакции
10
Mene najubavo godisno vreme mi e leto ... ides na bazent vecer setas tamu vamu super e ...
 

Marchence

In love with Ssss
Член од
17 мај 2007
Мислења
483
Поени од реакции
1
L E T O mnogu sonce, voda, plaza..........Yeeeeeeaaaaahhhhh
 

mALEFACTOr

..:[iluzionist]:..
Член од
30 април 2007
Мислења
512
Поени од реакции
24
Уште пред да стиснам гласај знаев какви ќе бидат гласовите. Сепак лето си е лето, тука се одмори, журки, помалку обврски (за некого) луѓето се поопуштени, итн...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom