Кое годишно време?

Кое годишно време ви прави да се чувствувате најубаво?


  • Вкупно гласачи
    660
N

Nephthys

Гостин
Есен..некако ми е најромантична,а и тогаш се чуствувам како природата да е во хармонија со мене...:wub:
 

SCORPIO__20

Your sex is on fire
Член од
1 февруари 2007
Мислења
4.380
Поени од реакции
71
gi postuvam site godishni vremninja :) sakam dozd sakam koga pagaat lisjata i sakam sonce :)
 
Член од
5 февруари 2007
Мислења
4.059
Поени од реакции
2
ПА БИДЕЈЌИ ГИ САКАМ ПАТУВАЊАТА НА ОДМОР И ЗИМУВАЊЕ - ДЕФИНИТИВНО ЛЕТО И ЗИМА
 
Член од
1 март 2007
Мислења
127
Поени од реакции
0
JA I leto i zima ama poveke ja sakam zimata
Moze da se skijam i to
 

јахутерминал

impressed by gay people
Член од
26 јануари 2007
Мислења
778
Поени од реакции
7
Зима, бидејќи во зимно време се чувствувам посебно и во склад со времето еден вид хармонија.
 
Член од
25 јануари 2007
Мислења
3.176
Поени од реакции
106
Samo Letoooo .. nikakva zima ni pa prolet i esen ONLY LETO :P
 
Член од
31 јануари 2007
Мислења
18.551
Поени од реакции
22.308
def,def, definitivno LETO?zosto ,pa toplo ,, ubaini . more, itn
 

Crazy in Love

Here's looking at you kid.
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.859
Поени од реакции
25.413
Гласав за пролет...точно е дека секое годишно време си носи своја убавина,но сепак пролетта ми зрачи со некоја енергија и многу позитивно влијае врз мене...Пролетното сонце секогаш мами насмевка од моето лице па дури и да сум нешто намуртена...Пролетта ме прави среќна,имам воља речиси за се и постојано некаде шетам...а кој мерак ми е кога ќе седнам некаде на кафенце,на пролетно сонце ммммммммм
 

ПрИтИ_гРл

Unforgivable ♥
Член од
6 јуни 2006
Мислења
2.554
Поени од реакции
21
зима...гласав за зима...нема поубаво годишно време...некако белината ми дава посебна еуфорија...сите некако насмеани брзаат за некаде,црвени обравчлиње...да не спомнам и скиањето и бордањето....мх мх мх...
 

Точкест

I'm Awesome
Член од
25 јануари 2007
Мислења
7.641
Поени од реакции
457
Лето, топлина слобода уффф нежен дожд да ти е мерак да врне
 

Птичји Грип

Без влакна на јазикот!
Член од
26 јануари 2007
Мислења
770
Поени од реакции
8
Пролет.Во пролетта се чувствувам највитален.Ми одговара воздухот,новиот растителен живот,а највеќе температурата.Едноставно ако има место на планетата Земја кадешто нон-стоп е пролет,со сигурност би живеел таму.
 
Член од
11 февруари 2007
Мислења
36
Поени од реакции
1
Vo LETO e najubavo..i toplo i ke odas na odmor i na bazen i ke setas po cel den i cela vecer:D:D I NEMA SKOLOOOO :D:D:D:D:D
 

Ece

*Sunshine*
Член од
7 јули 2006
Мислења
2.567
Поени од реакции
47
Порано обожавав лето, ама више не. Некако почнав многу да се заморувам од сонцето, како да објаснам ... денес бев искочена надвор и пред малце се вратив, али шо да ви кажам, како би влегла сеа под ладен туш, али скоро бев болна, не можам ... :toe:
И, да се вратам на темава:)), некако, летото највише го сакав ради шо у лето идам на одмор и пливам, али сеа некако ... појше ме влече зимата. :toe:
Па шо, и онака у март ни грее сонце ко јуни да сме :vozbud:
 

Batistuta

..пак од скриен број...
Член од
16 февруари 2005
Мислења
1.945
Поени од реакции
50
Пролет... доволно е топло а да не биде жешко, онака сите се раздвижени и расположени што конечно има повеќе сончеви и пријатни денови... во пролет имам повеќе енергија и инспирација за се... птиците се враќаат од југ... :pos:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom