Кога сте нервозни кој Ви е крив?

The Mummy

The world is not enough
Член од
3 мај 2006
Мислења
5.415
Поени од реакции
181
Nekogas jas sam sum si kriv ama nekogas site mi se krivi.Sepak gledam obicno da mi bide kriv samo toj sto e pricina za nervozata.
 

*P|nK_G|rL*

~Pretty in Pink~
Член од
21 мај 2006
Мислења
761
Поени од реакции
5
Koga sum nervozna, sekogas baba mi e kriva! Sekad na nea i se isturam. Greotka sirotickata kolku stvari ima pretrpeno od mene.:(
 

PSYtisfaction

Царевата ќерка
Член од
30 јуни 2006
Мислења
3.922
Поени од реакции
527
Коа сум нервозна само палам цигара за цигара и грицкам нокти. И евентуално го нокаутирам тој што ми згрешил:icon_lol::icon_lol::icon_lol:
 
Член од
1 февруари 2006
Мислења
380
Поени од реакции
17
pa da ...... i ja izcaduvam cela kutija cigari za 30 min.
ama sam si se krivam sto sum dozvolil da dojde do takva situacija
normalno ako imalo sansa da smenam neso a ne sum
 

Нате

УџУџУ
Член од
7 јуни 2006
Мислења
159
Поени од реакции
0
Кој и да ме изнервира им се истресувам на телефоните далечинските од телевизорот, двд-то и слично или вратите, ко тие да ми се криви.:toe:
 

Daniela

Мијаааууу....гррр...
Член од
14 јули 2005
Мислења
302
Поени од реакции
3
Site samo ne ja samata,
da im ebam mamata.
:pos2: :poss:
 

IV43

Perfect in all imperfection
Член од
10 јануари 2006
Мислења
1.168
Поени од реакции
3
Најчесто се истурам на една, единствена личност, а тоа истурање не е дерење, туку е разговор, и од тој разговор најчесто произлегува смеење до смрт, иако ситуацијата не е воопшто за смеење, ама шо да праам таква е личноста, и веднаш знае од најлошото да напраи дека е најдоброто нешто што ми се случило.
А во ситуација кога оваа личност не е до мене, се дерам по се шоќе најдам, се ме нервира, а најмногу си го јадат тогаш домашниве животни, особено брат ми пошо е помал:)
 

CuCeNcE

perfectly imperfect
Член од
19 јуни 2006
Мислења
1.878
Поени од реакции
7
Koga sum nervozna i koa mi vrie krv...hmm..Se deram i cela nervoza ja isteruvam na prvata licnost sto ke mi prozbori...i koga ubavo ke se iznaderam mislam deka mi stanuva polesno i me faka smea:pishtoldz :motor:
 

TWEETY***

Мy life..my rules..any questions?
Член од
18 февруари 2006
Мислења
2.041
Поени од реакции
66
Toj sto me iznerviral
 

OrTacE

мангуп
Член од
28 мај 2006
Мислења
628
Поени од реакции
5
обично не се нервирам преку ден, ама и да се изнервирам не ми е никој крив не се серам на никој, ама затоа од сабалје секогаш сум нервозен и не можам од сабалје да праам многу муабет и да трпам прашања, така да така сабаљечки ако некој ми збори и ме прашува нешто обавезно се дерам.
 

еци^^^

Walking the line of nature's palm
Член од
9 декември 2005
Мислења
2.945
Поени од реакции
58
Najcesto se isturam na onoj koj me iznerviral..koga sum doma,toa najcesto e majka mi koja postavuva premnogu prasanja!Sepak nejze nemoze da i se deram,taka da od ko ke me iznervira ona se deram samata vo sebe ili pak se zatvaram u soba i placam,onaka so mn solzi,pa i pisuvam na sestra mi preku msn i togas se smiruvam
Ko ke me iznervira nekoj drug,togas nemu mu kazuvam se so imam u faca,mu se deram malce,i posle se smiruvam!
Vo princip nikogas ne se nerviram bas do tocka na histerija..sepak,najlesno nervozata ja prebroduvam koga ke se isplacam edno ubavo!
 

Buterfly

*Just Fabulous*
Член од
4 јули 2006
Мислења
4.616
Поени од реакции
114
Na nikogo ne mu se lutam i isturam posto smetam deka samata sum si kriva sto sum dozvolila nekoj da me iznervira! Nervozata ja cuvam vnatre vo sebe izvesen period a toj e kratok.
 

skorpija^m

seven & seven
Член од
5 мај 2006
Мислења
492
Поени од реакции
4
мене некако сите ми се криви ааах
 
Член од
4 април 2006
Мислења
9.179
Поени од реакции
3.073
Ау ко ќе сум нервозен кој да го видам ми е крив !!!
ама многу ретко се нервирам
 

Kajgana Shop

На врв Bottom