Кога сте нервозни кој Ви е крив?

Член од
21 март 2006
Мислења
7
Поени од реакции
0
Јас кога сум нервозна само молчам зошто страв ми е да не повредам некого зошто знам понекогаш и да претерам па некој за џабе да ми се налути а воопшто на бил крив
 
N

NeMiRnA

Гостин
Ne se isturam na nikogo,se mi e onaka ramno,dremam si kutam,si ja bistram glavata dali jas zgresiv nesto ili licnosta sto me iznervirala,te koa ke podrazmislam isturam nervoza ama mora da e nesto posebnoo,e togas sto najmnogu mi e krivo i se kaam posle toa i se isturam na majka mi,a ni kriva ni dolzna zenata,ehhh sto ne pretrpuvaaa,vikam,naogam mani za se i sesto,a i decko mi ama reeetko retko,samo ednas mi se ima deseno.Steta a licnosta sto me iznervirala nikogas ne pretrpuva nisto od mene na miren nacin prostete na izraz ja ode****m,nikogas ne doznava deka me iznervirala.
 

Струмикс

Еден...не го знаеш!
Член од
9 декември 2005
Мислења
13.811
Поени од реакции
3.344
Сите ми се криви,и затоа бегам од сите и одам некаде да се издувам.
 
Член од
18 март 2006
Мислења
404
Поени од реакции
3
Кога сум нервозен, прво ќе ја истурам нервозата на некој што ќе ми се најде пред патот, па после ќе го оттерам у пм, и после некое време сваќам дека не сум требал така да постапам, па сваќам дека сум сам крив и на мене си ја префрлам нервозата.
Имам забележано многу пати.
 

Yugo

Law rules
Член од
12 декември 2005
Мислења
8.251
Поени од реакции
28
Koa sum nervozen najmnogu mi e kriv onoj so me iznerviral. A ako sum preterano iznerviran moze da nae*e sekoj so ke bide vo moja blizina. Ama poso ponekoas lutinata mi proaga brzo zaboravam da mu vratam na toj so mi zgresil.
 
Член од
6 мај 2006
Мислења
1.890
Поени од реакции
4
кратко и јасно - оној што ме изнервирал
 

MoNa`

Do you believe in perfection ?
Член од
18 април 2006
Мислења
1.702
Поени од реакции
6
Ooo koga sum nervozna ke se istusam na nekoj so ke se najdi do mene bilo koj da e toj so e prv do mene ke nastrada:) najcesto toa e doma i strada mama ili tato:) mora da me trpat nekoe vreme duri mi pomini nervozata!
 
Член од
26 април 2005
Мислења
1.691
Поени од реакции
45
Koga sum mnoooogu nervozna ama bash site okolu mene mi se krivi,ama bidejki tie sto me znaat po faca me poznavaat koga sum nervozna pa ili mi se sklanjaat ili ko vo slucaj na sestra mi se na seir mava sto me prai uste po pissed off i posle toa se desava najcesto wolrd war III:):):)
 

Вампирката

Well, I tried to say there's nothing wrong with me
Член од
20 мај 2006
Мислења
3.819
Поени од реакции
95
Vo posledno vreme se me nervira i za toa se krivi drugi luge iako nikad ne go pokazuvam toa a koga ke dojdam doma se nerviram epten....skisnato mi e od se...(ne bukvalno od se)
 
Член од
6 февруари 2005
Мислења
9.722
Поени од реакции
248
Никој не ми е крив : три дена ми касне :icon_roll
 

love

The one and only
Член од
2 мај 2006
Мислења
716
Поени од реакции
1
Kriv mi e toj so me iznerviral i nemam navika da se isturam na lugeto vo mojata okolina,ama vo takvite momenti ne sum bas pozelno drustvo oti ili nisto ne zboruvam:ne_zboram i celo vreme sum namurtena :lut:ili celo vreme zborvam za toj so me iznerviral,kako mozel...kako rasipana kaseta sum.
 

Наташа Радио Милева Мара

Проф. Др. Маг. Мами
Член од
29 април 2005
Мислења
3.835
Поени од реакции
1.118
Macedalien напиша:
Никој не ми е крив : три дена ми касне :icon_roll
Почекај уште два дена ако не лекот му е пиво и квасец:star::kez:

Инаку кога сум нервозна си го јаде стапот тој шо ме изнервирал наравно,шо има другите да ми се криви.
 

Manga

Golem alat
Член од
21 април 2006
Мислења
7.696
Поени од реакции
4.871
KOga sum iznerviran ..........kriv mi e enterierot vo soba ......i naebal :)
 
Член од
6 јули 2005
Мислења
2.932
Поени од реакции
9
Никој/сите си одам настрана.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom