Кладилница (Генерална дискусија)

S.L

Желба по титула :D
Член од
1 јули 2013
Мислења
1.856
Поени од реакции
1.285
Jas pred nekoj period igrav na 1xbet i koga sakav da mi isplatat ne mozese... pa se ebavav so tie za podrska ekipite so se pa me preprakaja vamu-tamu. Na kraj dojdov do tie so gi resavaat navodno problemite i mi brase se si sesto od informaciii za da utvrdat deka sum jas. Koga utvrdi deka se raboti za istoto lice i deka ne lazam proverija oni sami da mi pustat pari na smetkata i mi rekoja deka od bankava moja e blokirano i ne moze da mi pustat pari - NLB. Mi rece napraj skrill i pusti nekoj na nekoj koefn e go pamtam neso minimalno kolku da me registriraa i ke nema problem ke mi gi pustat parite.
 
Член од
11 октомври 2010
Мислења
6.550
Поени од реакции
21.571
Другарче им пракам лична карта во јпг формат, предна и задна страна се гледаат сите податоци. Не знам што бараат...Вакво нешто не сум видел а сум регистриран на повеќе онлине. Кај Енглези немаш вакви глупости. Еве кажи шо грешам!
Не викам дека грешиш нешто.
Мораш да ги контактираш, сум имал сличен проблем со Унибет и Бет-ет-хоум.
За секој случај акни и слика од пасош...
 
Член од
9 декември 2012
Мислења
52
Поени од реакции
17
Вметнувам се , ама увек добивам

Scanned copies and screenshots are not accepted for verification. The photos should not be cropped, all data should be visible and readable on the photo. Photos must be in JPG format

Не знам какви треба да бидат, не ми се јасни.
 
Член од
9 декември 2012
Мислења
52
Поени од реакции
17
Баш, јбг, се се учи. А криво ми е од 3к ги качив на 13к за 4 часа коцкање...
 
Член од
11 октомври 2010
Мислења
6.550
Поени од реакции
21.571
Абе пиши им на customer support, должни се да ти одговорат и да ти најдат решение.
И едно евро да имаш, мора да ти излезат во пресрет.
 
Член од
2 јануари 2011
Мислења
1.557
Поени од реакции
998
После огромна пауза уплатив вчера и денес, вчера еден тенис трет сет се играше тајбрејк до 10 на поени, водеше 9-5 тенисерот на кој имав одиграно и загуби 10-12, денес уплатив Рибакина да изгуби бидејќи имаше страшно тешки и долги мечеви у последно време и се гледаше дека е при крај со енергијата, и она врти негатива од 1-0 у сетови, спасува некои ненормални ситуации у трет сет со последни сили, и 2-3 часа откако победи се откажа од турнирот поради "повреда" т.е поради умор, море мрш у пм

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 

Anon

/b/ House /b/
Член од
13 декември 2007
Мислења
16.700
Поени од реакции
27.627
хахахах се утепал од паѓање кецот до 1.4 дошол... цц и со ова прават далавери, порано полесно се фаќаше со паѓањето на коефициентите
 

Nino Manchester

Oŋce α RED, αlwαys α RED
Член од
4 јуни 2009
Мислења
14.530
Поени од реакции
17.887
Meskov Porto 2 2.6 kvota ne mislite deka e poklon ova ? edino Vardar ako mnogu gubi pa ovie da ja pustat drugo ne znam

Sent from my SM-A505FN using Tapatalk
 
Последно уредено:

Тишка

Кротитељ
Член од
1 јуни 2011
Мислења
6.917
Поени од реакции
9.526
Meskov Porto 2 2.6 kvota ne mislite deka e poklon ova ? edino Vardar ako mnogu gubi pa ovie da ja pustat drugo ne znam

Sent from my SM-A505FN using Tapatalk
Не е , првата Мешков водеше и со 7 разлика ама кој распад се од тим успеаа да изгубат и на Порто не им треба нешто многу мислам Вардар да тепа со Монпелје е поке научна фантастика отколку реалност нормално ако влезе Монпелје со макар 90% во мечот
 

Kajgana Shop

На врв Bottom