Кладилница (Генерална дискусија)

Член од
4 ноември 2016
Мислења
2.280
Поени од реакции
1.728
Арсенал Хендикеп 2 2.20

Според мене огромна вредност има коефициентот, ако се временските услови како треба и ако излезат Арсенал со полн состав нема причина да непобедат до 2 гола разлика
Лапај си....
 
T

Terroir

Гостин
Ова промаши а наплати во моцарт важи за сите ливчиња или само тие со картичка ?

1.png

Брага каков тикет ми упропасти..
 
Член од
26 септември 2012
Мислења
8.066
Поени од реакции
6.681
Лацио ги чекам на 3 ливчиња ..... Торлаци ...... А први се у Италија:ROFLMAO::LOL:
Калчо немаат освоено пола век, побитна е Лига Европа шо велиш ??

не е јак Грикспур (или како факен и да се изговара), Вавринка е чорба ;)
 
Член од
16 јули 2013
Мислења
3.867
Поени од реакции
4.377
Головите паднаа,но затоа Лацио ме избуши за сите пари на Х2 .......... Какви шанси промашија,не ми се верува ...
 
Ф

Флеш

Гостин
Калчо немаат освоено пола век, побитна е Лига Европа шо велиш ??

не е јак Грикспур (или како факен и да се изговара), Вавринка е чорба ;)
Абе,зборам меѓу топ се во Италија,демек не знам.Колку паса лоши имаа,шанси само исто.Селтик да не збориме,цел тим повреден,тепаат . Наполи бе ....:pos:
 
Член од
17 септември 2012
Мислења
896
Поени од реакции
515
Може у било која спортлајф кладилница да се подигнат парите или мора таму каде што е уплатено?
 

Del Boy

You plonker!
Член од
28 септември 2012
Мислења
11.990
Поени од реакции
35.870
Абе,зборам меѓу топ се во Италија,демек не знам.Колку паса лоши имаа,шанси само исто.Селтик да не збориме,цел тим повреден,тепаат . Наполи бе ....:pos:
Незнам колку пратиш али Лига Европа е најголемата фудбалска превара од натпреварување. Буквално ништо не се знае таму, макар играле и Барселона - Силекс.

Наполи на мене потсвесно ми беше за очекување да губат. Се борат за титула у Италија, плус имаат гарантирано ЛШ место за наредната сезона. Ова натпреварување од топ 5те лиги моментално само за Милан и Арсенал може да биде приоритет, слично како шо беше за Јунајтед лани.
 
Член од
23 август 2010
Мислења
38.220
Поени од реакции
108.041
Ептен израмнети изгледаат овие денеска, што да се изигра?
Карловиќ 24.5+ и Рублев +3.5 е многу изгледен дабл.

Карловиќ и Квери се прејаки сервери, тука не гледам како ќе падне брејк. Има голема веројатност да гледаме меч со три тај брејка, под услов да оди во три сета секако.

Рублев има 1-1 со Димитров, лани го разнесе на УСО, оваа година загуби на АО иако беше подобар противник али сонцето му еба матер. Како и вчера, Димитров му одговара на Рублев и обратно, Димитров не сака баш да игра со играчи кои имаат разорни удари. Згора на тоа Димитров не е баш во форма, пред турниров беше и повреден и не се знаеше дали ќе настапи. Похрабрите може и победа на Рубљо да пробаат.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom