Кладилница (Генерална дискусија)

dragonsky

Hate leads to suffering
Член од
25 декември 2010
Мислења
43.139
Поени од реакции
84.830
Забрана за влез у кладилница,од мене толку:pos::pos:
За 5 од 5 промашени следува ВИП третман. Само тебе те пуштаат во кладилница за 1 недела за да добијат плата+ бонуси вработените :D
 
L

Löwe

Гостин
За 5 од 5 промашени следува ВИП третман. Само тебе те пуштаат во кладилница за 1 недела за да добијат плата+ бонуси вработените :D
Хаха нема врска, 50 денари беше уплата. Али јакото е што сите обратно излегоја :D
 
Член од
14 април 2012
Мислења
31.898
Поени од реакции
63.768
Абе не можевмо да фатимо дур се играше у сите лиги фудбал сеа ќе фатимо:pos:
Ја откако почнав да се кладам на овие ШЉ лиги, пари направив...
У овие Америчкиве лиги голови паѓаат како круши, Јужна Америка ти е само за кладење во живо...
 

Тишка

Кротитељ
Член од
1 јуни 2011
Мислења
6.942
Поени од реакции
9.580
Ја откако почнав да се кладам на овие ШЉ лиги, пари направив...
У овие Америчкиве лиги голови паѓаат како круши, Јужна Америка ти е само за кладење во живо...
Ау не да се праат пари таму кога играв онлајн пред 2-3 години со еден член од форумов не ми текнува сеа баш како му беше никот бевме во група на ФБ и уш неколку други заедно на четот пишувавме нонстоп навечер буквално штампавме пари на Бразил и Колумбија па и на овие другите првенства од таму.

За недела
Хајдук - Нови Пазар 2 "Местена" 3за3 чекам квота знам за првата ми ја пуштија 5 беше квотата за 2ка на Хајдук само шо сеа ке е многу мал зато шо им требит за опстанок на Пазаров
Војводина - Ц.Ѕвезда нешто читав Ѕвезда со младинци чекам коеф и овде утре уше од 9 ке станам и ке чекам да отворат кладилниците :icon_mrgr:
 

Con Artist

the man with the key
Член од
1 мај 2012
Мислења
5.210
Поени од реакции
20.913
Пишете ја Сион - Тун уште сега 2ка. И со хендикеп комотно може да ја играте.
 

Con Artist

the man with the key
Член од
1 мај 2012
Мислења
5.210
Поени од реакции
20.913
Се распаѓа тимот од Сион, имаат финансиски проблеми, неколку кола наназад играат со младинци. 5-6 стандардни првотимци веќе го напуштија клубот. Тун мора да победи за да дојде до 5то место кое води во Лига Европа.
 
Член од
24 декември 2007
Мислења
12.694
Поени од реакции
4.520
Ау не да се праат пари таму кога играв онлајн пред 2-3 години со еден член од форумов не ми текнува сеа баш како му беше никот бевме во група на ФБ и уш неколку други заедно на четот пишувавме нонстоп навечер буквално штампавме пари на Бразил и Колумбија па и на овие другите првенства од таму.

За недела
Хајдук - Нови Пазар 2 "Местена" 3за3 чекам квота знам за првата ми ја пуштија 5 беше квотата за 2ка на Хајдук само шо сеа ке е многу мал зато шо им требит за опстанок на Пазаров
Војводина - Ц.Ѕвезда нешто читав Ѕвезда со младинци чекам коеф и овде утре уше од 9 ке станам и ке чекам да отворат кладилниците :icon_mrgr:
И Војводина ќе игра со младинци
 
Член од
28 април 2009
Мислења
749
Поени од реакции
507
Ја откако почнав да се кладам на овие ШЉ лиги, пари направив...
У овие Америчкиве лиги голови паѓаат како круши, Јужна Америка ти е само за кладење во живо...
Брат не дупиш ти а. Пола мислења у темана Добивка се од тебе, а ти викаш дека сега на Америчкиве лиги пари правиш :D
 

LaChupacabraLoca

jedi master
Член од
13 октомври 2011
Мислења
3.531
Поени од реакции
5.063
Tomasino , друже ти го следиш ракометот, шо мнение имаш за ПСЖ-Монпеље ? Сакам да играм на Парижаните дали би било тоа паметен потег?
 
Член од
31 август 2008
Мислења
499
Поени од реакции
381
Tomasino , друже ти го следиш ракометот, шо мнение имаш за ПСЖ-Монпеље ? Сакам да играм на Парижаните дали би било тоа паметен потег?
Јас би внимавал тука...финале на куп,а бидејќи ПСЖ ја има веќе обезбедено титулата можно е купов да отиде кај Монпеље...сети се само на Шпанското првенство.Иако сите показатели се на страна на ПСЖ.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom