Але*Сар
Поени од реакции
381

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

  • Никогаш не бев сиромашен,но бев без пари.Да се биде без пари е состојба која поминува:да се биде сиромашен е состојба на духот.
  • Вчитување…
  • Вчитување…
  • Вчитување…
На врв Bottom