Кладилница (Генерална дискусија)

Член од
25 ноември 2008
Мислења
1.026
Поени од реакции
682
Каде може да се прати моментален резултат на ракометот ПСЖ?
И мене ме интересира за ПСЖ,
а има некој уплатено во спортлифе ме буни бидејки пишува сабота а денес игра.
да не знаи некој зошто ја пишува во сабота еве гледам и во моцарт исто.

И на бет365 пишува Сабота во 19.00
 
Член од
9 март 2013
Мислења
171
Поени од реакции
212
Брат не дупиш ти а. Пола мислења у темана Добивка се од тебе, а ти викаш дека сега на Америчкиве лиги пари правиш :D
Друже не разбираш што сака vidooq да кажи...

Играчите како јас / тој ги играме натпреварите на кои вреди да се ризикува да речиме...
Има многу добитни ливчина да , а има и некои што се изгубени, така да не очекувај ние да сме мулти милионери, не можеш да се збогатиш на овај начин преку ноќ, но имаш доволно за многу луксузи сметки итн...

Натпреварите од јужна америка, азија аргентина се поретко играни од играчите на голови, па нивниот коефициент е доста голем и ретко се сметнува.


На пример, Јужна америка / Аргентина некој натпревар 3+ првичен коеф е 2 коеф, 2 и нешто. ( во живо после 20 мин игра се крева на 3 и кусур) така да тој бет се исплаќа, и на него можиш да направиш пари, а 3 гола не се ништо се што е потребно е 1 гол да падни прво полувреме за да се отвори играта :)
--- надополнето: 24 мај 2013 во 20:42 ---
Colo colo 2 eden ja uplati za 1500 den
Colo Colo секогаш се игра Т1 / Т2....
Тоа ти е лекција :)
 

Тишка

Кротитељ
Член од
1 јуни 2011
Мислења
6.942
Поени од реакции
9.580
Кртола , шо има вечер од Ирска ? Ти ги следеш тие лиги :)
И ако моеш прати линк од сајтовите кај шо следен инфо за Ирска :pipi:
Aх касно видов Дрогеда ја изиграв само 3+ од таму 1-1 14 мин:D а имаше потенцијални добри таму утакмици
 
Член од
8 септември 2011
Мислења
3.668
Поени од реакции
2.619
PSG ракомет изгледа утре е?
бидејки ја пишеше на резулати денес.
 
Член од
9 март 2013
Мислења
171
Поени од реакции
212
Aх касно видов Дрогеда ја изиграв само 3+ од таму 1-1 14 мин:D а имаше потенцијални добри таму утакмици
Јас изиграв Drogheda gg 3+, Dinamo Buc gg 3+, Guingamp 3+ чисто и Arles 3+ чисто ... за 500- 7500, се надевам ќе излези :D
 
Член од
28 април 2009
Мислења
749
Поени од реакции
507
Не бе друже, еве види на кои утакмици се правени пари... Ретко натпревари од Европа...
Друже не разбираш што сака vidooq да кажи...

Играчите како јас / тој ги играме натпреварите на кои вреди да се ризикува да речиме...
Има многу добитни ливчина да , а има и некои што се изгубени, така да не очекувај ние да сме мулти милионери, не можеш да се збогатиш на овај начин преку ноќ, но имаш доволно за многу луксузи сметки итн...

Натпреварите од јужна америка, азија аргентина се поретко играни од играчите на голови, па нивниот коефициент е доста голем и ретко се сметнува.


На пример, Јужна америка / Аргентина некој натпревар 3+ првичен коеф е 2 коеф, 2 и нешто. ( во живо после 20 мин игра се крева на 3 и кусур) така да тој бет се исплаќа, и на него можиш да направиш пари, а 3 гола не се ништо се што е потребно е 1 гол да падни прво полувреме за да се отвори играта :)

Го разбрав јас убаво што сака да каже. Само се зезав со тоа што го напишав. Треба човек да има големи "јајца"/(среќа, памет) за да игра спортска како што игра он и јас навистина му се восхитувам за тоа. (y)
 
Член од
24 декември 2007
Мислења
12.694
Поени од реакции
4.520
Утре е ракометот аман.
 
Член од
9 март 2013
Мислења
171
Поени од реакции
212
Го разбрав јас убаво што сака да каже. Само се зезав со тоа што го напишав. Треба човек да има големи "јајца"/(среќа, памет) за да игра спортска како што игра он и јас навистина му се восхитувам за тоа. (y)
Зошто јајца? :)))

Да речеме играш некој тим што се бори за опстанок, тимот ако не победи губи милиони а ти колку ќе изгубиш 1000 , 2000 , 5000 , 10 000 денари?
 
P

parvati

Гостин
Кажите некој добар тип за јутре за финале

А ја прееска си фати 1400 за 200, седам коефициент
Цело коло фтора лига Франција си ги рокна два плус, а само една не искочи гол у гол
 
Член од
23 август 2010
Мислења
38.447
Поени од реакции
109.349
Зошто јајца? :)))

Да речеме играш некој тим што се бори за опстанок, тимот ако не победи губи милиони а ти колку ќе изгубиш 1000 , 2000 , 5000 , 10 000 денари?
Добро али некој нема толку пари, па му изгледаат многу. Секој со различен стил на играње. :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom