Кладилница (Генерална дискусија)

M

Mamba.

Гостин
Епа ти демек тренинг немале, јас ти покажав дека имале, сеа тоа што било во хотелот нема веза ама ајде друг пат слушај ме.

Абе и тоа ама и гледав дека температурата ногу паднала а и снег истураше и мислев дека нема да има ногу голчиња...
 
Член од
5 август 2008
Мислења
6.007
Поени од реакции
5.324
На едно ливче ко сингл.. Леверкузен - Манчестер - ДП2 - 12 коеф

на друго
Леверкузен - Манчестер - х2
ПСЖ - Олимпијакос - 1
Андерлехт - Бенфика - х2
Шахтјор - Р Сосиедат - 1

5 коеф праат
 

Nino Manchester

Oŋce α RED, αlwαys α RED
Член од
4 јуни 2009
Мислења
14.530
Поени од реакции
17.887
Еве и едно за вечер за секој случај,ако ме паден некој од фудбаливе.
Бруклин 1
Хјустон 1
Мајами 2
Далас 1
Клиперс 1
Минесота 1
Ова има 7 квота,и ми изгледа доста сигурно,ама ќе видимо како ќе излезе.
 
Член од
8 септември 2011
Мислења
3.668
Поени од реакции
2.619
Конечно се решив што да играм, ај нека ни е со среќа на сите. Се си мислам реал-галатасарај Х2 али не ми останаа пари, а на ова време не се оди до кладилница.
adsdsadsada.jpg
 

Jovan 995

Моторџија !
Член од
10 ноември 2013
Мислења
284
Поени од реакции
69
Еве и едно за вечер за секој случај,ако ме паден некој од фудбаливе.
Бруклин 1
Хјустон 1
Мајами 2
Далас 1
Клиперс 1
Минесота 1
Ова има 7 квота,и ми изгледа доста сигурно,ама ќе видимо како ќе излезе.
според мене бруклин ако те заебе не се чуди пошто многу се мртви не дека лејкерс се премногу јаки ама можат да ја тепаат лејкерс според мене :)
 

Nino Manchester

Oŋce α RED, αlwαys α RED
Член од
4 јуни 2009
Мислења
14.530
Поени од реакции
17.887
според мене бруклин ако те заебе не се чуди пошто многу се мртви не дека лејкерс се премногу јаки ама можат да ја тепаат лејкерс според мене :)
Знам ама таа ми дигна коефицент па затоа ја стаев.Инаку за Лал сум,ама знам како стојат работите кај нив,па затоа играв против нив.Ова е прв пат да играм против мој тим:).
 

Jovan 995

Моторџија !
Член од
10 ноември 2013
Мислења
284
Поени од реакции
69
Знам ама таа ми дигна коефицент па затоа ја стаев.Инаку за Лал сум,ама знам како стојат работите кај нив,па затоа играв против нив.Ова е прв пат да играм против мој тим:).
Еве јас како играв
Charlotte 94.5 -
Dallas 103.5-
Chicago 95.5 +
коеф 6.8 Уплата 500 денари :icon_mrgr::icon_mrgr:
 

Uli Hoeneß

Präsident
Член од
6 август 2010
Мислења
13.946
Поени од реакции
25.215
mnogu si gi potcenil man utd zarem tolku lesno ke se dadat na leverkuzen ali ajde neka ti iskoce ,, ja igrav manutd 2 , gyor 2, benfica b 3+ , na 200 den 2000 dobivka i odma me kine benfica b 3+ 1-1 zavrsi
Не ја играв така зашто мислам дека ќе тепаат (1:0) 3:0 туку (1:0) 2:1 така нешо што е можно. Немаше што да играм, другите се мали коеф. па ги пишав и Баерн и Баер така.
 
Член од
25 јуни 2007
Мислења
2.307
Поени од реакции
1.134
Само ја ли играв Леверкузен 1Х ? Овие Манчестер играм да тепаат нема шанси . сеа играм против нив ете ги на гзлачки начин си дојода до 2 гола предност
 
Член од
2 јануари 2011
Мислења
1.557
Поени од реакции
998
Само ја ли играв Леверкузен 1Х ? Овие Манчестер играм да тепаат нема шанси . сеа играм против нив ете ги на гзлачки начин си дојода до 2 гола предност
како гзлачки начин, 7-1 е во удари на гол во корист на Јунајтед
 

Kajgana Shop

На врв Bottom