ShRiNk
Поени од реакции
1.134

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

  • Sliders беше интересна до 3-та сезона. После само пропаѓаше, особено со заминување на неколку од актерите во главни улоги.
  • Вчитување…
  • Вчитување…
  • Вчитување…
На врв Bottom