Кладилница (Генерална дискусија)

Mark Renton

I live by the tune, I die by the book
Член од
12 ноември 2009
Мислења
5.357
Поени од реакции
4.879
Сте имале проблем со Skrill withdrawal досега? На неколку пати без никаков проблем ми стигнаа парите, сега два пати failed ми е. Ваљда до банката е проблемот. Како сте го решиле проблемот?
 

Сладоледџија

Ванила & Чоколадо
Член од
8 декември 2009
Мислења
14.458
Поени од реакции
11.916
Сте имале проблем со Skrill withdrawal досега? На неколку пати без никаков проблем ми стигнаа парите, сега два пати failed ми е. Ваљда до банката е проблемот. Како сте го решиле проблемот?
Koja nasa banka ti pravi problem? Ja imav slicen problem ali uste pred koronata, uste pred da donesat zakon.. Od marathon na NLB si prefrlav non stop, ali posle nesto ne mozese, cekav dolgo od mara na nlb da mi prefrlat i gi prasuvav kladzava mi rekoa problem e bankata.. izvadiv smetka na Halk, odma bez problem gi prefrlija tamu.. e sea ova so zabranive ne znam dali nesto e problem.. drugi lugje znam od yonibet ne mozea na halk da prefrlat..
 

Сладоледџија

Ванила & Чоколадо
Член од
8 декември 2009
Мислења
14.458
Поени од реакции
11.916
Stavajte kvoti za osvojuvanje LS vo rakomet.. Sve ako e nad 2 kvota za Barca se isplati.. Lani u finale go popija iako imaa 200 pobedi po red, ali godinava nema germanci i baska boranija se Alborg i Nant, moze samo PSZ nesto da napravi ama tesko protiv ovaa masinerija..
 
Член од
27 април 2009
Мислења
2.499
Поени од реакции
3.317
Stavajte kvoti za osvojuvanje LS vo rakomet.. Sve ako e nad 2 kvota za Barca se isplati.. Lani u finale go popija iako imaa 200 pobedi po red, ali godinava nema germanci i baska boranija se Alborg i Nant, moze samo PSZ nesto da napravi ama tesko protiv ovaa masinerija..
1.35 беше коефициент пред вчерашните мечој :ROFLMAO:
 
Член од
21 мај 2021
Мислења
710
Поени од реакции
1.522
Германците како по обичај секоја сезона последното коло знаат да се испукаат со голови,па така вреди да се испроба:

Баерн-Аугсбург 4+
Хофенхајм-Херта 4+
Дортмунд-Леверкузен 4+
Ајнтрахт-Фрајбург 4+

Унион-Лајпциг 3+
Волфсбург-Мајнц 3+
 
Член од
26 септември 2012
Мислења
8.046
Поени од реакции
6.655
Валуе на ванг, вчера не и даде на мартич да игра како таа што сака, одлично и функционираше бекендот, ако ја повтори играта од вчера можи да ја стреси стивенс која повеќе е фрлена на манекенски води периодов
 
Член од
26 септември 2012
Мислења
8.046
Поени од реакции
6.655
Валуе на ванг, вчера не и даде на мартич да игра како таа што сака, одлично и функционираше бекендот, ако ја повтори играта од вчера можи да ја стреси стивенс која повеќе е фрлена на манекенски води периодов
2-0 ;)
 
Член од
23 август 2020
Мислења
257
Поени од реакции
427
Double

Filadelfija 1

Plej off utakmica protiv Wizards na domasen teren, so ful sostav siksersi treba bez problemi da pobedat.

Nantes 1

Gostite bez mnogu standardni prvotimci, na domakinite im treba pobeda za opstanok.
 

Lester Freamon

A man of focus, commitment, sheer will...
Член од
14 јануари 2015
Мислења
15.649
Поени од реакции
34.918
Со Челзи се виде првиот тикет, да видиме сега со Французите и Италијаните:
Монако
Лил
Псж
Јувентус

теоретски на сите му треба победа.
 

Del Boy

You plonker!
Член од
28 септември 2012
Мислења
11.955
Поени од реакции
35.491
Каков масакр се дешава последните 2-3 недели, катастрофа. На сите шо им треба бодови за шампиони или пласман во Европа, како намерно да губат утакмици.

200 евра во дупка во последните 15 дена. Уште 25 имам на акаунтот ќе комбинирам сеа со французите и италијаните и завршувам, се гледаме од септември со нови нервози. :unsure:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom