Кладилница (Генерална дискусија)

Член од
28 септември 2012
Мислења
8.341
Поени од реакции
21.033
Бешикташ
Лил
Милан
Атлетико Мадрид

2.80 коеф на 100 евра.
 
Член од
4 октомври 2018
Мислења
2.557
Поени од реакции
6.134
Какви лопови се станати овие од моцарт, истиот тикет 11 фаворити денеска 2+ гола кај нив 97 квота а во златна копачка дури 170
 
Член од
26 септември 2012
Мислења
6.637
Поени од реакции
4.702
Павличенкова треба лесно да го добие хендикепот во добра форма е, би требало разорниот сервис и форхенд да го овозможат ова
Автоматски споено мислење:

Павличенкова треба лесно да го добие хендикепот во добра форма е, би требало разорниот сервис и форхенд да го овозможат ова
 

Lester Freamon

A man of focus, commitment, sheer will...
Член од
14 јануари 2015
Мислења
8.435
Поени од реакции
15.399
На муабетот за исплата на туѓ матичен.
 
Член од
26 септември 2012
Мислења
6.637
Поени од реакции
4.702
Кајгана магија Серена ин лајв:vozbud:
 
Член од
1 април 2018
Мислења
1.097
Поени од реакции
1.797

Ја има кај нас во Спортлајф 6.50 2ка. По другиве гледам тргната е. Дали имаат основа ако ја уплатам, да ми ја сметаат коеф 1 ако влези?
 

Boce1234

Adrian Chase
Член од
4 ноември 2016
Мислења
1.915
Поени од реакции
1.173

Ја има кај нас во Спортлајф 6.50 2ка. По другиве гледам тргната е. Дали имаат основа ако ја уплатам, да ми ја сметаат коеф 1 ако влези?
Ne
 
Член од
16 април 2014
Мислења
5.538
Поени од реакции
6.887
Дали може добитен тикет уплатен во Битола, да се исплати во Скопје?
Кладилница-Копачка.
 

Mark Renton

I live by the tune, I die by the book
Член од
12 ноември 2009
Мислења
4.925
Поени од реакции
4.036
Сте имале проблем со Skrill withdrawal досега? На неколку пати без никаков проблем ми стигнаа парите, сега два пати failed ми е. Ваљда до банката е проблемот. Како сте го решиле проблемот?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom