Кладилница (Генерална дискусија)

ilz

Член од
15 октомври 2013
Мислења
3.347
Поени од реакции
1.997
Никако ова се чисти 2-0 за моментално најакиот тим во светот, посебно после вчерашниот пораз маст вин им е ова на Виталити, а од друга страна Комплексити се тежок распад направија промени во тимот и ем за турниров им фалит уште еден играч и играат со замена, згора на тоа немаат предност на буквално ниту една мапа и очекувам да поминат денес како вчера против Астралис макс 7/8 рунди по мапа.
Sakav istovo da go napisam, kompleksiti igraat so zamena, poizon standardniot snajper ne mu igra a ovoj noviov igrac e tezok bot, tier 2 igrac, bi trebalo lesno i brzo 2-0 za Vitality
 
Член од
5 јануари 2012
Мислења
9.255
Поени од реакции
4.924
Sakav istovo da go napisam, kompleksiti igraat so zamena, poizon standardniot snajper ne mu igra a ovoj noviov igrac e tezok bot, tier 2 igrac, bi trebalo lesno i brzo 2-0 za Vitality
Од тоа вчера шо го гледав изигра сосема солидно замената , со оглед на тоа што немаја никакви шанси за победа.

Sent from my MI 9 using Tapatalk
 

ilz

Член од
15 октомври 2013
Мислења
3.347
Поени од реакции
1.997
Од тоа вчера шо го гледав изигра сосема солидно замената , со оглед на тоа што немаја никакви шанси за победа.

Sent from my MI 9 using Tapatalk
Ne go gledav vcera no go znam deka mnogu slab igrac e za da im zapreti na igracive od najakive timovi, prethodno vo c0ntact igrase, botovi nevideni, na tier 2 tier 3 turniri se natprevaruvaa.
Ke gi rasturi Zywoo deneska veruvaj :D
 

Milanisimus

Gladiator
Член од
12 јули 2009
Мислења
1.204
Поени од реакции
2.099
ziti se, koj im gi pravel reklamite na balkan bet i mozzart :pos:
lajvovsko srce, jel se cujes s lebronom.
tesko smaranje na sportklub, kje prefrlam na arapskite bein tv :ROFLMAO:
 
Член од
26 септември 2012
Мислења
6.575
Поени од реакции
4.656
Фикс

 • Arsenal : Southampton
  ОБЛОЖУВАЊЕ

  Двојна шанса
  Тип: X2
  16.12.2020 19:001.61

 • Leeds Utd : Newcastle
  ОБЛОЖУВАЊЕ

  Двојна шанса
  Тип: X2
  16.12.2020 19:001.97

 • Liverpool : Tottenham
  ОБЛОЖУВАЊЕ

  Двојна шанса
  Тип: X2
  16.12.2020 21:001.88

 • Barcelona : Real Sociedad
  ОБЛОЖУВАЊЕ

  Вкупно голови
  Тип: 3+
  16.12.2020 21:001.53

 • Monaco : Lens
  ОБЛОЖУВАЊЕ

  Вкупно голови
  Тип: 3+
  16.12.2020 21:001.60

 • Schalke 04 : Freiburg
  ОБЛОЖУВАЊЕ

  ГГ/НГ
  Тип: ГГ
  16.12.2020 18:301.68

 • FC Köln : B. Leverkusen
  ОБЛОЖУВАЊЕ

  ГГ/НГ Комб.
  Тип: ГГ и 3+
  16.12.2020 20:301.98

 • Inter : Napoli
  ОБЛОЖУВАЊЕ

  Тим 1
  Тип: T1 2+
  16.12.2020 20:452.20
вкупна квота 107

кој сака можи и да синглира
Автоматски споено мислење:

гледам многу енергија потрошивте на јувентус - аталанта па ако можи да прокоментирам , денес во тандем ќе настапат мората-роналдо па така очекувам барем 2 гола да прцне јуве ко од шала, среќно на сите
 
Последно уредено:
Член од
4 октомври 2018
Мислења
2.455
Поени од реакции
5.859
Алмериа @ 2.30 или дава гол во двете полувремиња @ 3.80
Огромно валуе гледам тука, со добар состав се излезени Алмериа ако не прават некој далавери лабаво ќе добијат тука
 
Последно уредено:
Член од
4 октомври 2018
Мислења
2.455
Поени од реакции
5.859
Алмериа @ 2.30 или дава гол во двете полувремиња @ 3.80
Огромно валуе гледам тука, со добар состав се излезени Алмериа ако не прават некој далавери лабаво ќе добијат тука
0:2 полувреме 1:4 крај :cool:

За сега во живо Валенсија 2+ гола во живо @ 2.20 не гледам како овие Тераса од 21314 лига би ги тепале со ваква солидна постава
И Пакси - Ференц може 1+ прво & 2+ второ @ 2.80 со оглед дека домаќиниве доста офанзивно излегуваат а Ференцарош имаат добра ефикасност и јака клупа
 

Kajgana Shop

На врв Bottom