Кладилница (Генерална дискусија)

Член од
26 ноември 2020
Мислења
5
Поени од реакции
10
Standard Liege 1 2.20
SL Benfica 2 2.75

Тоа е за вечерва.
 
Член од
4 октомври 2018
Мислења
2.363
Поени од реакции
5.617
За сингл со интересни коеф на полувреме

Гранада да даде уште 2 второ @ 3.85
Лех 2 домаќиниве имаат црвен @ 2.5
Ница 1 остаток на натпревар @ 2.95
Клуж - Рома ГГ @ 4.70
 

ilz

Член од
15 октомври 2013
Мислења
3.216
Поени од реакции
1.859
Barsa vo rakomet ne zastanuva, 52ra pobeda po red im e vecerva. Ne sum sretnal vakov streak vo nieden sport do sea, stvarno ne se normalni ovie ...
 

Riddler

Кротитељ
Член од
1 јуни 2011
Мислења
6.025
Поени од реакции
8.024
Barsa vo rakomet ne zastanuva, 52ra pobeda po red im e vecerva. Ne sum sretnal vakov streak vo nieden sport do sea, stvarno ne se normalni ovie ...
Ке се какнат кога најмалку треба на Ф4 и имаат среќа шо не е Вардар таму пациенти им се на Ф4 :D
 
Член од
16 јули 2013
Мислења
3.528
Поени од реакции
3.582
Ова што се промаши во последните 3 минути на мечот Наполи-Ријека,треба да влезе во некоја книга зашто коцкава е ненормална работа.
Три чисти 100% шанси утнааедните и другите во рок од 3 минути,сето тоа ќе беше ок да не ја чекав 3+
 

Riddler

Кротитељ
Член од
1 јуни 2011
Мислења
6.025
Поени од реакции
8.024
Голема благодарност до Моцарт кладилница и овие шо ги прает бонус тикети зашо заборајв кога последен пат иам фатено во ЛЕ :cuc:
И овој Пеја ми го избришал и мислењето за Барса 1(-3.5) страв му е лајкој дан насоберам :icon_mrgr:
 
Член од
23 август 2010
Мислења
32.765
Поени од реакции
81.186
Имаше малце ментални квоти у Копачка за Наполи ама ме мрзеше да пишувам. 0-3 гола 2 квота, 0-4 1.45. Ок, да не е 5 плус 1.45, плус Гатузо тренер поздрав и се најдобро, поклон на векот.
 

Schürrle

can't be touched
Член од
19 ноември 2008
Мислења
2.828
Поени од реакции
1.694
Za tie sto sakaat da se kladat ko mene na nokni utakmici, tip koj vredi da se izigra:

Aguilas - Envigado 3+, okolu 2.70 kvota na bet365.

Interesno mi e da igram na golovi t.e. ne pamtam od koga imam igrano konecen tip, a na ligite koi se igraat docna pretezno ima golemi koeficienti za golovi, koi so malku pratenje i malku sreka posekako moze da se izvadi nekoj denar :icon_mrgr:
 
Член од
11 октомври 2010
Мислења
3.802
Поени од реакции
8.146
Имаше малце ментални квоти у Копачка за Наполи ама ме мрзеше да пишувам. 0-3 гола 2 квота, 0-4 1.45. Ок, да не е 5 плус 1.45, плус Гатузо тренер поздрав и се најдобро, поклон на векот.
Влегуваат у филмови со тоа алгоритмите.
Не е Ријека тим како Дундалк па да не може да се одбрани, а и Наполи сигурно се штедат.
Денес два пати ја пишав под 3.5, паднав првин на ЦСКА С, ГГ ама тоа е кога очекуваш бугари нешто да ти дадат.
Како и да е, overall плус денов. Можам да си пафнам за уште помирно спиење.
 
Член од
5 октомври 2012
Мислења
1.876
Поени од реакции
1.136
Za tie sto sakaat da se kladat ko mene na nokni utakmici, tip koj vredi da se izigra:

Aguilas - Envigado 3+, okolu 2.70 kvota na bet365.

Interesno mi e da igram na golovi t.e. ne pamtam od koga imam igrano konecen tip, a na ligite koi se igraat docna pretezno ima golemi koeficienti za golovi, koi so malku pratenje i malku sreka posekako moze da se izvadi nekoj denar :icon_mrgr:
Ubavo kaza malku srekja , namesto bucaramanga ti si ja pisal envigado isto kao mene
 

ilz

Член од
15 октомври 2013
Мислења
3.216
Поени од реакции
1.859
Na Prepelic mu se mislam 12.5+ bi trebalo lesno da odi.
Vlezen e vo mn jaka forma poenterski, na poslednite 6 utakmici ja prefrluva lesno ovaa granica od 12.5 poeni.
Ova mu se brojkite poslednite 6 utakmici 20,22,18,18,13,14 poeni.
 

ilz

Член од
15 октомври 2013
Мислења
3.216
Поени од реакции
1.859
Fenerbahce ima vrzano 3 porazi na poslednite 3 utakmici vo Evroligata (od koj eden protiv Barsa i eden protiv Real).
Vecerva mislam deka ke pobedat, treba da e 1.
 
Последно уредено:

Kajgana Shop

На врв Bottom