Кладилница (Генерална дискусија)

Член од
24 октомври 2014
Мислења
2.749
Поени од реакции
2.231
Што сте запнале толку за Звезда бе..
Peterborough, Doncaster i Oldham 3pluski
 
Член од
11 октомври 2010
Мислења
3.586
Поени од реакции
7.236
Крајно недисциплинирана екипа се овие ПСЖ. На потешки натпревари обавезно ќе се игра плус картони.
 

ilz

Член од
15 октомври 2013
Мислења
3.137
Поени од реакции
1.800
Ларкин,Балбај и Шанли сепак ке играат против Ѕвезда.
Znaci da se igra Larkin +
Автоматски споено мислење:

Izgleda uste ne se znae koj ke igraat, nema koeficienti za kladenje...
 
Последно уредено:
Член од
23 август 2010
Мислења
32.416
Поени од реакции
79.504
Кој не фати вчера пари на ЛШ нека се самозапали. Мртов озбилен сум, вакви резултати никојпат повеќе нема да се повторат. :cuc:
Јас пошо играв на голови и многу ретко играм конечни типови. :D ПСЖ ме перна т1, и тоа грешниците Смрдентус пакет. Криво ми е Дортмунд што не ја синглирав, преубеден бев дека ќе ја даде пакет. Али па какво ливче фатив пред тоа... :facepalm: Розенборг т1 у 93 (една од причините зашто играм на голови е оваа), Челзи у 90та, Фенер пакет ја имав у 41 ја дае нејзе, кога сака сака. :D
 
Член од
1 септември 2014
Мислења
4.832
Поени од реакции
7.334
Јас пошо играв на голови и многу ретко играм конечни типови. :D ПСЖ ме перна т1, и тоа грешниците Смрдентус пакет. Криво ми е Дортмунд што не ја синглирав, преубеден бев дека ќе ја даде пакет. Али па какво ливче фатив пред тоа... :facepalm: Розенборг т1 у 93 (една од причините зашто играм на голови е оваа), Челзи у 90та, Фенер пакет ја имав у 41 ја дае нејзе, кога сака сака. :D
Јас никогаш не играм конечни типови во последниве 2 години. Строго Т1/2, може да е глупа идеја на долг рок ама после толку пресврти и неочекувани резултати, ова ми изгледа како поисплатлива варијанта.
 
Член од
23 август 2010
Мислења
32.416
Поени од реакции
79.504
За денес од мене Баерн дава гол и Ајакс дава гол, пробајте ги на ситно. Јас и систем 1/2 ќе ги пробам, ми изгледаат како добри двете.
 
Член од
16 јули 2013
Мислења
3.473
Поени од реакции
3.487
Кој не фати вчера пари на ЛШ нека се самозапали. Мртов озбилен сум, вакви резултати никојпат повеќе нема да се повторат. :cuc:
Ја не фатив,паднав на смрдениот Јувентус,никад у живот не сум играл ваква игра.Али кога видов Ференц дека на 3 кола у ЛШ немаат дадено гол у први 45 минути и примале голови како стигнат.
Ги играв Јуве прв дава и 3+,1.65 квота ми се виде примамлива квота пошто до тогаш 3+от беше 1.35.И така си скинав чиста добивка,а да ги пишев само 3+ ќе фатев нешто помалце.
Памет за друг пат.
 

Riddler

Кротитељ
Член од
1 јуни 2011
Мислења
5.917
Поени од реакции
7.724
Паднав на овој мртов Јувентус на корнери а на 0-1 се понадевав дека сеа немат кај да бегат па 1-1 како шо се тегнеше коа гледам 6-6 корнери :facepalm:

Казан 2 ML 1.90
 
Член од
14 јануари 2015
Мислења
7.614
Поени од реакции
12.412
Паднав на овој мртов Јувентус на корнери а на 0-1 се понадевав дека сеа немат кај да бегат па 1-1 како шо се тегнеше коа гледам 6-6 корнери :facepalm:

Казан 2 ML 1.90
Знам дека следиш повеќе хокеј, како ти се гледа Динамо Рига - Сибир?

И се мислам за 2ка сингл.
Автоматски споено мислење:

Инаку value бет, па дури и за сингл според мене за денес е Порто дава гол прво полувреме, во СЛ е 2.03 коеф.
Исто и Ајакс Т1 2+ пп 3коеф
 

Makaron

КЕН ЛИИИИ лиду дибу даут јууууууу !!!!
Член од
16 јули 2014
Мислења
7.372
Поени од реакции
11.729
Eve na tenis kako se praele pari. :pos:
 

Riddler

Кротитељ
Член од
1 јуни 2011
Мислења
5.917
Поени од реакции
7.724
Знам дека следиш повеќе хокеј, како ти се гледа Динамо Рига - Сибир?

И се мислам за 2ка сингл.
Автоматски споено мислење:

Инаку value бет, па дури и за сингл според мене за денес е Порто дава гол прво полувреме, во СЛ е 2.03 коеф.
Исто и Ајакс Т1 2+ пп 3коеф
Сеа гледам ке ти пишев да ја пробаш ама не на јако дека Сибир знаат да заебат али ако можеа пред 2 дена на ЦСКА да ја тепаат зашто не на Рига очајов ја кренаа формата последно време и играта
 
На врв Bottom