Кладилница (Генерална дискусија)

dragonsky

Hate leads to suffering
Член од
25 декември 2010
Мислења
43.017
Поени од реакции
84.566
Ај некој што ги прати жениве нека каже дали за утре не е топ квота Венус да ја тепа Суарез Наваро?

Вака на прва ми изгледа топ...ама ипак не ги пратам ептен жениве..
 

Тишка

Кротитељ
Член од
1 јуни 2011
Мислења
6.930
Поени од реакции
9.542
Ко за крај пагам на Фабиано кој губит од некоја џукела од Кипар и Џонсон да тепат прв сет ликов од5-2 го изгуби 7-5 :pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos:
Чекам уште еден дубл халеп 1 и Делпо 2-0 уште они нека ми го опнат денес и да си легнам мирно
 
Член од
15 март 2010
Мислења
5.864
Поени од реакции
6.375
Ај некој што ги прати жениве нека каже дали за утре не е топ квота Венус да ја тепа Суарез Наваро?

Вака на прва ми изгледа топ...ама ипак не ги пратам ептен жениве..
Кој жени бе брат,сигурно ги немаш гледано никогаш... ова ти е маж против мажега, грд против грдотија. Инаку Суарез ќе победи ваљда. Венус е за у пензија ....
 
Член од
23 август 2010
Мислења
38.257
Поени од реакции
108.219
Ај некој што ги прати жениве нека каже дали за утре не е топ квота Венус да ја тепа Суарез Наваро?

Вака на прва ми изгледа топ...ама ипак не ги пратам ептен жениве..
Не е. Бетонов е земја, кал, најспоро нешто во историја, а Карлето игра многу добро неделава. Венус е Венус, ако е на ниво секако ќе тепа, ама неделава не ми личи дека игра во своето најдобро светло. Башка ова е бетон со најголем отскок на турот, нешто што совршено и одговара на Карлето заради бекенд топ спинот со кој одлично го отвара теренот.
 
Ф

Флеш

Гостин
Не е. Бетонов е земја, кал, најспоро нешто во историја, а Карлето игра многу добро неделава. Венус е Венус, ако е на ниво секако ќе тепа, ама неделава не ми личи дека игра во своето најдобро светло. Башка ова е бетон со најголем отскок на турот, нешто што совршено и одговара на Карлето заради бекенд топ спинот со кој одлично го отвара теренот.
Стефан коа стручно ќе ти подели теорија по физика .У факти ќе ти даде тип.:ROFLMAO:

 
Член од
4 ноември 2016
Мислења
2.285
Поени од реакции
1.734
Дал да се смеам дал да плачам. Најаките коментари ги држи овај Вори ама ако се прашвам јас треба да побара помош.
 
Член од
2 јули 2010
Мислења
5.877
Поени од реакции
7.311
Андерсон-Буста 1
@Ставрогрин
За милиони е,сериозно
Очекував многу полесно да го тепа,али Андерсон си е Андерсон,среќа не пропадна во ТБ,5 2 имаше и чист бекхенд винер,мавна аут,бидна 5 5 многу јасно,али мини брејкот на 6 6 беше свршавка,25 размени и феноменален винер на линија.
Кевин Мадафакаа
Денес треба пак да добие со Чорич,до сега има х2х 3-0 без изгубен сет и тоа све на тврда подлога,тешко хрватот да изненади.
 
Последно уредено:
Член од
1 септември 2014
Мислења
5.148
Поени од реакции
7.850
За вечерва N.Carolina Central - Texas Southern 2
Arizona State- Syracuse 2


За денес преку ден, ноќните покасно.
Rhode Island - Oklahoma 1 (од 17:15 се игра)
Miami - Loyola Chicago 2
Ohio State-South Dakota H2
Seton Hall - NC state 2[DOUBLEPOST=1521133691][/DOUBLEPOST]За вечер
Kentucky - Davidson T1 & T2 65.5+
Texas Tech-Stephen Austin 1&+
Michigan - Montana 1&+
Florida - St. Bonaventure 142.5+
 
Последно уредено:
Член од
15 октомври 2014
Мислења
2.041
Поени од реакции
802
Olladipo +
DeRozan +
Howard +
Embiid +
Sportlife .uplata 1000den

Davis +
Aldridge +
Lillard +
Lebron +
Zlatna..uplata 1000den


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

Kajgana Shop

На врв Bottom