Кладилница (Генерална дискусија)

Дискусија во форумот 'Фудбал' започната од Топче, 27 април 2013.

 1. FilipMKD007

  FilipMKD007

  Член од:
  8 јануари 2013
  Мислења:
  2.582
  Допаѓања:
  5.949
  За денес:

  Италија - Србија 2
  Тотенхем - Дортмунд ГГ
  Ливерпул - Севиља ГГ
  Реал Мадрид - АПОЕЛ 1-1 3+
  Феенорд - Сити 2
   
  На MD_ му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Boce1234

  Boce1234 Adrian Chase

  Член од:
  4 ноември 2016
  Мислења:
  838
  Допаѓања:
  349
  Има добра вредност кец на Италија 1.4 за Србија со овај тим воопшто не е ко шо треба,треба кец да се проба на ситно.
   
 3. ColdSky

  ColdSky

  Член од:
  18 септември 2011
  Мислења:
  5.341
  Допаѓања:
  5.407
  Не се залетувајте со Србија денеска, смешни се 1.30, играат со 8 играчи во ротација, а ако му тргне на Белинели...
   
  На Stefan-kobe, Boce1234 и Ставрогин им се допаѓа ова.
 4. Гилгамеш

  Гилгамеш

  Член од:
  6 април 2017
  Мислења:
  6
  Допаѓања:
  3
  Kostas Sloukas iznad 11.5 vo sportlife TIP DANA. Vo drugite kladilnici e 13.5 ili 14.5, lider kaj grcite so prosek od 16 poeni. Statisticki samo prvata tekma protiv island bese minus so samo 5 poeni ( igrase 20 min), no toa bese revijalna tekma.. 15vs Francija(31 min), 18 vs Slovenija(30min), 12 vs Finska(20 min), 26 vs Polska (34min), 21 vs Litvanija (31min). Na 11.5 vo SPORTLIFE poklonce.
  ps: mozi da se vrzi so Shved minus 24.5 vo sportlife , vo drugite kladionici e23.5, mislam deka ke bidi minus cela tekma i grcite ke go spustat pod 25 poeni..
   
 5. Invader

  Invader I am not in danger, I am the danger!

  Член од:
  17 ноември 2008
  Мислења:
  16.772
  Допаѓања:
  18.150
  Смешен беше вчера коефициентот на Барса, ама што да се каже со тој на Порто денес :tapp:

  2 и гг 12.0 дојава из клуба. Come to Besiktas :vozbud:
   
  На ElNinho, MD_ и Џони Вајсмилер им се допаѓа ова.
 6. Boce1234

  Boce1234 Adrian Chase

  Член од:
  4 ноември 2016
  Мислења:
  838
  Допаѓања:
  349
  На Наполи 2 го лупнаја се игра и таја на нешто поголемо супер коефициент а играт добар фудбал Наполи.
   
 7. NomoregameS

  NomoregameS

  Член од:
  2 јули 2010
  Мислења:
  4.859
  Допаѓања:
  4.630
  Севиља би требало да изгори на Енфилд денес,ама...
  Слаби се шпанците,доста играчи земаа,не делуваат уиграно.
  Мој тип 1,квоти не знам.

  Sent from my SM-G903F using Tapatalk
   
 8. Гилгамеш

  Гилгамеш

  Член од:
  6 април 2017
  Мислења:
  6
  Допаѓања:
  3
  Gi fativ na spienje, singlirana na 11.5, sega ja krenaja granciata na 13.5 ...
   
 9. marinetti

  marinetti

  Член од:
  1 септември 2014
  Мислења:
  3.847
  Допаѓања:
  5.493
  Николо Мели 7.5+ тип на денот.
   
 10. Vassiriki

  Vassiriki

  Член од:
  17 септември 2012
  Мислења:
  759
  Допаѓања:
  398
  Монако 2ка вреди да се проба
   
 11. bobipp

  bobipp Let's cook!

  Член од:
  15 август 2008
  Мислења:
  10.243
  Допаѓања:
  3.943
  Оваа ми се сонеше 3-2 точен, па сега да пробаме, да не ми е мисла :D или пак ГГ4+ можи ама некако мал е коеф, само 2.65.
   
 12. acereal

  acereal

  Член од:
  5 јануари 2012
  Мислења:
  8.887
  Допаѓања:
  4.631
  Tolku od rusive... Napad ne mozat da organiziraat vo 2/4

  Sent from my LG-D855 using Tapatalk
   
 13. memet122

  memet122

  Член од:
  15 октомври 2014
  Мислења:
  2.003
  Допаѓања:
  772
  UtdOfManceshter gg3+
  Totenhem gg3+
  Liverpool gg3+
  Monako gg3+
  ManCity gg3+
  Koef 25+ uplata 1000den


  Sent from my iPhone using Tapatalk
   
 14. Roy Fokker

  Roy Fokker

  Член од:
  26 септември 2012
  Мислења:
  5.820
  Допаѓања:
  4.038
 15. ManUtdChampions

  ManUtdChampions Lleyton Hewitt

  Член од:
  5 февруари 2009
  Мислења:
  27.397
  Допаѓања:
  31.019
  Ливерпул - Севиља - ГГ3+
  Тотенхем - Дортмунд - 1 и Т1
  Шахтјор - Наполи - Х2 и 2-5
  Лајпцих - Монако - ГГ3+
  Порто - Бешикташ - БХ


  ..колку да пратиме со ваучерот од 50 денари :D
   

Сподели преку: