Кладилница (Генерална дискусија)

Член од
19 август 2010
Мислења
3.556
Поени од реакции
8.137
Ај нешо предлози за посигурни типови викендов. За уплата 1000 ден
 
Член од
19 март 2011
Мислења
18.984
Поени од реакции
40.195
E па стави некој свој предлог, речи јас ќе одиграм вака и вака, што мислите вие, па некој ќе ти прокоментира, па ќе ти предложи нешто. Вака не оди работата, вие направете ми тикет, јас само да уплатам.
 

Schürrle

can't be touched
Член од
19 ноември 2008
Мислења
3.019
Поени од реакции
2.059
Venus i Anderson zaedno na pogolem vlog ke gi odigram bi trebalo da dobijat spored mene
 
Член од
4 ноември 2016
Мислења
2.279
Поени од реакции
1.728
Играјте на појако всабота на играчи ќе влезат сите главни играчи и после штама пак,играм само сабота и евентуално недела ако сум добитен после ги ебават границите и неиграјте
 
Член од
2 јануари 2011
Мислења
1.557
Поени од реакции
998
Де Бакер друже, има и помалку сомнителни начини за да танкираш во меч
 
Член од
19 март 2011
Мислења
18.984
Поени од реакции
40.195
Де Бакер друже, има и помалку сомнителни начини за да танкираш во меч
Aман бе Чарли душо мачна, пак налета на местен меч?

Јас мислам дека ти во животот немаш ферски изгубено, сите промашени типови ти се или ненормален малер, или местени мечеви.
 

Тишка

Кротитељ
Член од
1 јуни 2011
Мислења
6.908
Поени од реакции
9.507
Nesto procitav na portal od ovie nasive deka ima nov onlajn portal ali na rab bev pa neproveriv ine sum siguren ama mislam se rabotese za ovoj 1xbet ili taka nesto ima li nekoj poke info
 
Член од
8 септември 2011
Мислења
3.668
Поени од реакции
2.619
Nesto procitav na portal od ovie nasive deka ima nov onlajn portal ali na rab bev pa neproveriv ine sum siguren ama mislam se rabotese za ovoj 1xbet ili taka nesto ima li nekoj poke info
Не врти муабет кажи шо пара напраи на ракометов што го даде, мака ми е требаше повеќе да ставам, убави коефициенти. :icon_lol:
:aplauz::bravobe::bravobe::motorce:
 

Attachments

Kajgana Shop

На врв Bottom