Кладилница (Генерална дискусија)

Член од
2 јули 2010
Мислења
5.872
Поени од реакции
7.295
Ќе те исплатат ама ќе мораш да пополниш молба прво и се чека едно месец ипол додека да одобрат.

Него мој совет ти е да си ја пратиш утакмицата во кладилница и доколку испадне тогаш одма кај вработениот пријави го тикетот за изгубен за да се блокира за исплата пошо може да се деси некој да го има најдено и да ги подигне парите пред ти да го напраиш ова и тогаш нишо нема да земеш.

Ако е некоја посериозна сума напрај го ова, ако е нешо ептен ситно не вреди да чекаш толку.
Klipce_kopack@
Od mene denes,Ceccinato 1,vo Rio.
Zicer 1.90

Sent from my SM-G903F using Tapatalk
 

ilz

Член од
15 октомври 2013
Мислења
4.348
Поени од реакции
3.987
Sarkissian live 1.80[DOUBLEPOST=1487627407][/DOUBLEPOST]Sarkissian i vecerva povtorno namesti mec ... Dali postoi nekoj koj GI nadgleduva ovie amaterski teniski utakmici da go otstrani öd sportov zasekogas ? Boze Boze.
 
Последно уредено:
Член од
23 август 2010
Мислења
38.168
Поени од реакции
107.670
шо местач толку му е силата и знаењето
Казнет е веќе година дена за местење мечеви, не знам како игра и натака, изгледа од АТП и ИТФ не му е уважена казната него се влечкаат ко судовиве кај нас. :D

Иначе кога сме веќе кај кретенизмот
https://mobile.twitter.com/doublefault28/status/833756730483994629/video/1
 
Член од
16 јули 2013
Мислења
3.865
Поени од реакции
4.368
Казнет е веќе година дена за местење мечеви, не знам како игра и натака, изгледа од АТП и ИТФ не му е уважена казната него се влечкаат ко судовиве кај нас. :D

Иначе кога сме веќе кај кретенизмот
https://mobile.twitter.com/doublefault28/status/833756730483994629/video/1
Ja predade mannarino be? Jas go cekav da predade da mi ja vazi kvota 1 ama na rezultati pisuva 0 6...
 
Член од
23 август 2010
Мислења
38.168
Поени од реакции
107.670
Ja predade mannarino be? Jas go cekav da predade da mi ja vazi kvota 1 ama na rezultati pisuva 0 6...
Не предаде него судијата му го зема гемот пошо пред тоа ваљда имал 2 опомени и сега заработи трета поради глупирањето на ритерн.
 

Ернесто ЧЕ Гевара

Hasta La Victoria Siempre
Член од
21 јуни 2010
Мислења
14.125
Поени од реакции
20.990
Не е малку потценет Монако за утре?
5 коефициент за 2ка е премногу мислам, иако се работи за Сити, лански полуфиналист во ЛШ, сепак ова е премногу, Монако се во одлична форма.
 
Член од
5 декември 2014
Мислења
379
Поени од реакции
384
Не е малку потценет Монако за утре?
5 коефициент за 2ка е премногу мислам, иако се работи за Сити, лански полуфиналист во ЛШ, сепак ова е премногу, Монако се во одлична форма.
Ова ќе е меч во кој е тешко да се предвиди исходот, но може да се претпостави текот... очекувам крајно офанзивен пристап, премногу истошувачки набој и висок интензитет, гг е скоро и неизбежно.
Монако кој ги поседува најразиграните крила во Европа сезонава, соочени со веројатно најслабите бекови од тимовите со големи аспирации, не гледам како би ја сочувале мрежата од тој налет. Проблемот се јавува кај нив што нивните бекови оставаат голем простор позади кога се врши тој пресинг, а и Сити има на располагање расположени крила кој ќе биде невозможно да се спречат бидејќи самата природа на тактиката на Жардим е да го бие клинот со клин.
 

Сладоледџија

Ванила & Чоколадо
Член од
8 декември 2009
Мислења
14.458
Поени од реакции
11.916
Се игра на голови бе, 3+ и мирна глава...
 
Последно уредено:

Kajgana Shop

На врв Bottom