Макед0нер
Поени од реакции
640

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • М
  Прати го и твојов да го ѕирнам ако ти е при рака..
  М
  Мартин`
  Инаку ерепаблик да не играш ? прашувам дали си истиот од играта таму или онака го стави никот ..
  Макед0нер
  Макед0нер
  Играм ерепаблик али немам ник макед0нер таму онака сакав тука да имам ник како на пример Македон, Мацедониан али не ми ги даваше тие никови затоа овој ми се потрефи Макед0нер :) а тебе како тие ник на ереп може те знам?
  Goxyto
  Goxyto
  United Macedona на времето...
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom