Кладилница (Генерална дискусија)

Член од
8 септември 2011
Мислења
3.668
Поени од реакции
2.619
Дечки претплатен ли е некој на овие типодром, бетраш и слични ? бидејќи гледам 7 дена 10 евра, колку е ова профатибилно, како им се типовите.
 

bobipp

Let's cook!
Член од
15 август 2008
Мислења
11.757
Поени од реакции
6.703
каде може да се следат во живо поени за играчи за шпанска лига кошарка?
 

dragonsky

Hate leads to suffering
Член од
25 декември 2010
Мислења
43.137
Поени од реакции
84.827
Значи сите ние што уплативме деновиве кога немаше натпревари да земеме групно да идеме на лечење од зависности. Па не ми се верува како у здрав разум кога сите нормални слават и одмараат одам да барам утакмици и да се кладам... значи ко за чудо нема жива душа во кладилница освен некои старци што 5 недели не се бањале и дошле да дремат на топло подалеку од дома... every.single.year. Ајде, празник е онака да се почастиме малце хехехе... и што? Џабе, или ќе пцуеш или ќе фатиш и пак за некој ден/недела/месец/ ќе им ги вратиш. Кругот продолжува.

И за 365 дена пак ја и некој смрдлив ќе седиме во кладилница и ќе уплаќаме некои си немејнстрим спортови..
 
Член од
24 октомври 2014
Мислења
2.803
Поени од реакции
2.446
Значи сите ние што уплативме деновиве кога немаше натпревари да земеме групно да идеме на лечење од зависности. Па не ми се верува како у здрав разум кога сите нормални слават и одмараат одам да барам утакмици и да се кладам... значи ко за чудо нема жива душа во кладилница освен некои старци што 5 недели не се бањале и дошле да дремат на топло подалеку од дома... every.single.year. Ајде, празник е онака да се почастиме малце хехехе... и што? Џабе, или ќе пцуеш или ќе фатиш и пак за некој ден/недела/месец/ ќе им ги вратиш. Кругот продолжува.

И за 365 дена пак ја и некој смрдлив ќе седиме во кладилница и ќе уплаќаме некои си немејнстрим спортови..
а знаеш што е интересното ? 3 дена по ред сум добитен на ваков никаков избор на натпревари, денес ги искомбинирав Ливерпул, Абердин, Брајтон и Хартс сите со т1, вчера фатив 4 утакмици хокеј 5+ гола и на друго Арсенал Јунајтед Челзи и Сити..
А ке дојдат наредни викенди кога ке има у изобилство понуда, Шпанија, Англија, Италија, Германија и тако даље и од толку избор секогаш погрешните ги бирам..Живот :D
 

Тишка

Кротитељ
Член од
1 јуни 2011
Мислења
6.942
Поени од реакции
9.579
Дечки претплатен ли е некој на овие типодром, бетраш и слични ? бидејќи гледам 7 дена 10 евра, колку е ова профатибилно, како им се типовите.
Болје немој да си фрлаш парите не се 10 евра нешто многу ама ја ке ти кажам земи 4-5 типстери и прати ги нив еве ке ти кажам дека на Бетраш пошо и ја сум типстер таму и пратам тие што се во премиум се заради тоа што имаат обемни анализи ништо не се појаки од другите уствари по мене се и послаби ама имаат големи анализи.
Таа типодром не ја знаев до скоро али тука некако квантитет има а квалитет слабо барем тоа е мој впечаток
Во моментов нема некој веб,форум итн што е екстремно квалитетен како пред неколку години дури и многу типстери ги нема залутани се некаде или функционираат во затворени форуми кои ги знаат едвај тие 20тина што се дел од него и толку
 

Lester Freamon

A man of focus, commitment, sheer will...
Член од
14 јануари 2015
Мислења
15.903
Поени од реакции
35.761
Болје немој да си фрлаш парите не се 10 евра нешто многу ама ја ке ти кажам земи 4-5 типстери и прати ги нив еве ке ти кажам дека на Бетраш пошо и ја сум типстер таму и пратам тие што се во премиум се заради тоа што имаат обемни анализи ништо не се појаки од другите уствари по мене се и послаби ама имаат големи анализи.
Таа типодром не ја знаев до скоро али тука некако квантитет има а квалитет слабо барем тоа е мој впечаток
Во моментов нема некој веб,форум итн што е екстремно квалитетен како пред неколку години дури и многу типстери ги нема залутани се некаде или функционираат во затворени форуми кои ги знаат едвај тие 20тина што се дел од него и толку
Имаше едно време типче што беше потпишан MisterM, го имаше на betshoot, tipodrom. Човекот е мајстор за кошарка, играше некои леви типови, плус минус прва четвртина, плус минус полувреме и слично, но беше доктор, ако некој го начекате по таквите страни пишете инфо, добри пари направив на неговите типови, али се изгуби.
 
Член од
7 јуни 2011
Мислења
4.222
Поени од реакции
3.219
Од типодром само Шумарот вреди..
Погаѓаше дечкото па си направија пола пола со сајтот ..
Ако веќе се фаќаш за орото, само сингалчиња врзување не бива..
Не е лошо и од овде собери се по 100денара и еден нека ги пренесува во инбокс и крај :)
 

bobipp

Let's cook!
Член од
15 август 2008
Мислења
11.757
Поени од реакции
6.703
Јас чат-пат читам на radnici.com. Баш вчера ги препишав Lull over 15.5, Rice over 14.5, Dubljevic under 11.5 i Cantu 1 i добитен по подолго време. Затоа и прашував каде може да се следат во живо статистики за кошарка шпанија. ;) Додуша среќа имав доста, Канту со 2 слободни на крај тепаа одвај 72-71.
 
Член од
15 октомври 2014
Мислења
2.041
Поени од реакции
802
Dva saat ke fati ovie nema da pustat dopuna igraci ..prokleti ..


Sent from my iPhone using Tapatalk
D.Rose 17.5+
Towns 22.5+
McCollum 23.5+
Cousins 28.5+
Uplata 500den
Nekako Towns i Rose nesigurni mi deluvaat..bar po eden poen da imaa pomali granici .
Crafword visoka granica,cak 18.5 ..al interesno koga bile i kompletni presol ..deneska nemav muda da go pustam,sepak 36god ima covekot ..
Rose protiv nepostoeckiot Schroeder ..Towns zadna im zabi 30+ poena ..dobar e i Howard + ..
Ps ..do kolku rabotat Zlatna denes u skopjevo ?
 
Последно уредено:
Член од
15 март 2010
Мислења
5.865
Поени од реакции
6.375
Дечки претплатен ли е некој на овие типодром, бетраш и слични ? бидејќи гледам 7 дена 10 евра, колку е ова профатибилно, како им се типовите.
На tipsterlabs разгледај ако не си сеуште.. поединечно се плаќаат со кредити типовите, имаш различни цени и не си обврзан месечно или неделно.. туку поединечно по тип.
40 кредити се 15 евра, повеќето типови се по 1 кредит.
 
Член од
4 ноември 2016
Мислења
2.289
Поени од реакции
1.749
Dva saat ke fati ovie nema da pustat dopuna igraci ..prokleti ..


Sent from my iPhone using Tapatalk
D.Rose 17.5+
Towns 22.5+
McCollum 23.5+
Cousins 28.5+
Uplata 500den
Nekako Towns i Rose nesigurni mi deluvaat..bar po eden poen da imaa pomali granici .
Crafword visoka granica,cak 18.5 ..al interesno koga bile i kompletni presol ..deneska nemav muda da go pustam,sepak 36god ima covekot ..
Rose protiv nepostoeckiot Schroeder ..Towns zadna im zabi 30+ poena ..dobar e i Howard + ..
Ps ..do kolku rabotat Zlatna denes u skopjevo ?
kaj go najdi cousins na 28.5?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom