Кладилница (Генерална дискусија)

Член од
25 јуни 2007
Мислења
2.307
Поени од реакции
1.134
Сега гледам мајката да му ебам на селекторот цц копиле гнасно видов на телетекс 1 квота затоа реков дека не играл.[DOUBLEPOST=1454086148][/DOUBLEPOST]Во спортлајф како x го пишува ваљда 1 коефициент ќе е . Ништо од ова.. ако не влезел ич како одложен ќе го пишуваше .
А чекај а у Спортлајф ако го рачунаат не треба тогаш 1 да го напишат?
 
Член од
7 септември 2014
Мислења
3.430
Поени од реакции
2.113
Карабатич денес најде да се истури а со Норвешка со лупа го бараа на терен.
 
B

Blade Torch

Гостин
Одам пред 2дена да пуштам трипл тениси во бетсити, ми вика едната утакмица може само сингл.
Отидов во копачка место тој меч ставив друг и земав 13к.
Денес истата утакмица пак е во понуда (врнеше дожд 2дена), ќе ја играв сигурно ако пак не беше само за сингл уплата. Не излезе.
Ете сега ја чекам уште серена да тепа над 5.5 гема сабајле за 10к.
Фала ви исплашени Руси на оваа глупост, разлика небо-земја ако уплатев кај вас..
 
Член од
15 октомври 2014
Мислења
2.041
Поени од реакции
802
@ColdSky @memet122 ајде мобилизирајте се, треба пари да се направат викендов, нба играчите не спијат :D

Харден +26,5
Дурантула +26,5

Зошто да не..

Дирк +16,5 ама да не направат Далас blowout против Нетси..
Ja od sabajle gi vrzav niv i Lebron +,se mislev dal King ili Williams 13.5+,al izborot padna na James,se nadevam ke ispostuva .
 

Пеце

Пелистер-Битола
Член од
16 септември 2009
Мислења
4.302
Поени од реакции
5.209
Ебати Онеста не го зел Абало, дај боже да ве торпедираат Данска второто, да ви се случи тоа што му се случи на Шпанија од нив, Онеста после сите глупирања очекувам да си дај оставка, исто како тренерот на Полска.
 
Член од
18 септември 2011
Мислења
5.437
Поени од реакции
5.560
Какви два зицера промаши Дамке, уште на полувреме да излезе, сега ако не даде во 2ро мамата у пичка. :D
 
Член од
16 јули 2013
Мислења
3.876
Поени од реакции
4.387
Пичка ти матер Драгич гомно едно скапано сега најде тројчиња и двојчиња без да промашиш а на ливчето + сум го стаил а за минус го мислев и после тоа го глеам и го мењам и сеа + искача само он ме заеба куче скапано
 
Член од
1 декември 2014
Мислења
2.286
Поени од реакции
4.523
Егерт не игра? Глеам нема ниеден шут ваљда не влезе?


30 минути играл :D :D :D
 
Последно уредено:

MiaSanMia

Chipolopolo
Член од
7 април 2012
Мислења
9.974
Поени од реакции
8.682
Какви идиоти се овие данциве,на 26-26 имаа три напади по ред да поведат и грешка до грешка.Цел натпревар се мачат да ги стигнат,ги стигаат и 4 минути гол не даваат(6 напади).Остај тоа,ниеден напад не беше добар,се на сила.
Остај тоа,од тој резултат гол не ставија а Онеста го има пуштено апла резервниот тим.Кој од кој се.Седум минути гол не ставија,греота.

А германциве за греота се.Еј ушларон какви два никакви гола даде.:tapp::tapp::tapp::tapp::tapp::tapp::tapp::yid::yid::yid::yid::yid:

Кај спиеше бе Волф,кај спиеше?:popce:
 

бутЕ

старлета
Член од
29 март 2011
Мислења
2.231
Поени од реакции
3.830
Ах бе либерец гол примаат на 15 секунди пред крај бе да ви ебам све да ви наебам како е можно олкавав баксуз да сум :tapp:
 
Член од
29 јануари 2015
Мислења
7.278
Поени од реакции
20.260
Да кажевте колку голови постигнаа Хансен, Егерт и норвешкиот Хансен?
 
Член од
18 септември 2011
Мислења
5.437
Поени од реакции
5.560
Дамке маму ли ти ебем, живци ми скина цело 2 полувреме. :D
 

MiaSanMia

Chipolopolo
Член од
7 април 2012
Мислења
9.974
Поени од реакции
8.682
Мислам дека се рачунаат и продолженијава за ракометариве.Ајде Фет давај голови.

А во Копачка можеш да врзуваш "мртви" :icon_mrgr:утакмици со утакмици во живо?

ПАРОВИТЕ ОД КЛАДЕЊЕ ВО ЖИВО МОЖЕ ДА СЕ ВРЗУВААТ СО ПАРОВИТЕ ОД БИЛТЕН

Каков тикет ми скина Германија мамата ваша.Сакав да ги играм хендикеп +0,5,немаше во Копачка и ај у курац реков,кај кур X ќе влага.И дамката израмна педер еден а какви два зицера промаши пред тоа.:uzi:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom