Кладилница (Генерална дискусија)

Член од
6 февруари 2015
Мислења
198
Поени од реакции
38
ti ne se sekiraj za mene gledaj ti da bidis dobiten :P
 
Член од
23 јануари 2012
Мислења
885
Поени од реакции
912
Мали-Габон од кога е измислен фудбалот играат 0-2 гола, а сега кога за 7+ коефициентот е 65 нормално 3-4 ќе заврши..
 

Тишка

Кротитељ
Член од
1 јуни 2011
Мислења
6.946
Поени од реакции
9.580
Овие голамниве од татран некој рекорд срушија само 3 одбрани во цела утакмица па мене да ме стаеа на гол 5 топки ке фатев бе :boksix:
 
Член од
16 јули 2013
Мислења
3.874
Поени од реакции
4.385
Фала Бендтнерррррррррррррррррррр
 
Член од
23 август 2010
Мислења
38.926
Поени од реакции
112.003
брат за друг спорт може ама за тенис те молам немој, тенис досега колку натпревари имам изгледано од гренд слемови па се до турнири на кои и нема собирачи на топки и играчите сами го собираат мислам дека не се бројат, така да мислам дека барем за тенис имам доста солидни познавања
Е како не го знаеш ако пратиш толку многу тенис? Ги следеше ли Челенџерите сезонава, а и на крајот на прошлата? Чунг се живо испотепа таму, плус со две победи во Дејвис купот и донесе историски успех на својата земја. За Чунг можеби се дигна најмалце фама ама дечкото најдобро се покажува до сега од младиве тенисери, како на пример Чорич, Ѕверев, Кокинакис. Едино Киргиос ги јаде сите овие. Језда Чорич ги тепаше Мареј и Надал, ама не е константен, а Чунг партали прави и доста константно игра.

Иначе кој и да праша, Дак Хи Ли е глувиот тенисер.

Ставро што бидна со Гергес бе, не се исплатеше за 1.37? :gjavol:
 
Член од
27 април 2009
Мислења
2.499
Поени од реакции
3.317
Ти си знаеш. Чепелова не може вечно да губи, ќе плесне некого. А оваа менталната без план Б во играта е како измислена за тоа. Чепелова на пример има во кариерата победа над Серена, ако добро се сеќавам.
ako so ova mislese deka nemoze vecno da gubi, ke osvoi barem 1 gem vo mecov opravdano ti e :icon_lol:
 
Член од
23 август 2010
Мислења
38.926
Поени од реакции
112.003
Не е секој добитен бет value бет, и не е секој недобитен бет лош бет. Твојот начин на кладење е самоубиствен.
Е што е самоубиствено де? Ти реков кои се причините поради кои ја играм Гергес. Таа другата не тренира со полна снага, плус запаление на белите дробови, што сакаш повеќе? Па со мене да играше денес ќе изгубеше, не пак од професионалка. Понекогаш има и причини поради кои се игра одредена утакмица, не е све на тепка и според форма и ранк.
 
Член од
2 јануари 2011
Мислења
1.560
Поени од реакции
999
Е како не го знаеш ако пратиш толку многу тенис? Ги следеше ли Челенџерите сезонава, а и на крајот на прошлата? Чунг се живо испотепа таму, плус со две победи во Дејвис купот и донесе историски успех на својата земја. За Чунг можеби се дигна најмалце фама ама дечкото најдобро се покажува до сега од младиве тенисери, како на пример Чорич, Ѕверев, Кокинакис. Едино Киргиос ги јаде сите овие. Језда Чорич ги тепаше Мареј и Надал, ама не е константен, а Чунг партали прави и доста константно игра.

Иначе кој и да праша, Дак Хи Ли е глувиот тенисер.

Ставро што бидна со Гергес бе, не се исплатеше за 1.37? :gjavol:
не знам и јас како до сега не сум го приметил, иначе за пратење тенис ако ти пратам bet history од бет365 да видиш на што се сум се кладел ќе се фатиш за глава, овие ми се најјаки турнирите каде нема собирачи на топчиња, па ако играчот сервира прв сервис во мрежа го остава топчето на терен и си вади друго, а имаше и еден турнир кој сум прател каде немаше nets и повторување на сервата туку ако сервира играчот во мрежа и падне во поле на противникот се смета како ас
 

Kajgana Shop

На врв Bottom