Кајгана радио, сезона 2008 [старо]

Кој е подобар?


  • Вкупно гласачи
    202
Статус
Затворена за нови мислења.

Топче

Арсеналиста
Член од
18 септември 2010
Мислења
9.148
Поени од реакции
14.331
Сеа нема ништо
 

Гладиус

notusually
Член од
14 август 2008
Мислења
5.507
Поени од реакции
1.716
Кејблтел ме заебаа. Цел саат дефект. Продолжувам
 

Топче

Арсеналиста
Член од
18 септември 2010
Мислења
9.148
Поени од реакции
14.331
Преку што иде стримот? Shoutcast или нешто друго?
Ако е shoutcast дај да пуштам од кај мене и така ми е пуштен винампот цела ноќ :)
 

bonbon4e

100% крејзи :P
Член од
4 септември 2010
Мислења
226
Поени од реакции
17
нема сега музика или само кај мене нема? :uvo:
 

Yan Gillan

Iron Maiden - my religion
Член од
12 мај 2006
Мислења
642
Поени од реакции
19
Nema cekame da go sredat radioto i da gi objavat setinzite za strimot pa posle ke ima muzika 24/7
 

Гладиус

notusually
Член од
14 август 2008
Мислења
5.507
Поени од реакции
1.716
Заебете Love Songs на Antenna5 во понеделник:) Уживајте во Love Songs на нашево радио кои како што тргнало времето надвор, многу убаво ќе се вклопат во вечерта :)
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.963
Поени од реакции
195.484
What is love - Haddaway :icon_lol:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom