Кајгана радио, сезона 2008 [старо]

Дискусија во форумот 'Кајгана радио - Е, неее...!' започната од mRnO, 30 март 2008.

?

Кој е подобар?

 1. Болиглава

  17,3%
 2. Митре Парадајз (Фантом Паприкаш)

  11,4%
 3. Не ми се мисли сега

  30,2%
 4. Многу сте убај

  16,3%
 5. Ку4ка со 4

  12,9%
 6. Полу цовек полу звер

  11,9%
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. Io Sono Interista

  Io Sono Interista The original, one and only IoSono.

  Член од:
  21 декември 2007
  Мислења:
  23.352
  Допаѓања:
  31.184
  Јас не се делам од iTunes со години, бест евер. Прашање на навика, сакам само да кажам дека листава си оди перфект кај мене.

  И ако може Looking for the summer од Chris Rea би бил благодарен :)
   
 2. Гладиус

  Гладиус loading...

  Член од:
  14 август 2008
  Мислења:
  5.435
  Допаѓања:
  1.423
  Ќе биде и таа:)
   
 3. Io Sono Interista

  Io Sono Interista The original, one and only IoSono.

  Член од:
  21 декември 2007
  Мислења:
  23.352
  Допаѓања:
  31.184
  Дадовме премногу репутација во последниве 24 часа, хаха... :)
   
  На Гладиус му/ѝ се допаѓа ова.
 4. Ilumious

  Ilumious Патник, педер, поет, администратор, масон

  Член од:
  29 јануари 2007
  Мислења:
  77.160
  Допаѓања:
  161.171
  Е Хадавеј царе, :icon_lol: химната на Германија во 90те години :D
   
 5. Iblis

  Iblis Гостин

  :uvo:Еј ако се пушта нешто поживо Mango Jerry-in the Summertime
   
 6. Гладиус

  Гладиус loading...

  Член од:
  14 август 2008
  Мислења:
  5.435
  Допаѓања:
  1.423
  Не ми иде песнава некако со плејлистата :smir:

  --- надополнето ---

  Завршувам со Бруно Марс за вечерва. Се надевам ви се допаднаа песните:)
   
 7. Yan Gillan

  Yan Gillan Iron Maiden - my religion

  Член од:
  12 мај 2006
  Мислења:
  642
  Допаѓања:
  18
  Ke se objavuvaat li setinzite za radiovo da moze da se pusta muzika??? :) I ke se pravi li programa kako porano??? Off topic top ste go sredile forumov cestitki;)
   
 8. Yan Gillan

  Yan Gillan Iron Maiden - my religion

  Член од:
  12 мај 2006
  Мислења:
  642
  Допаѓања:
  18
  Nekoj ljubezen da odgovori ???
   
 9. Nemorosus

  Nemorosus

  Член од:
  5 ноември 2008
  Мислења:
  2.555
  Допаѓања:
  589
  Radio: Out of service!
   
 10. Io Sono Interista

  Io Sono Interista The original, one and only IoSono.

  Член од:
  21 декември 2007
  Мислења:
  23.352
  Допаѓања:
  31.184
  Radio what's new?
  Radio, someone still loves you...

  :)
   
 11. Беркут

  Беркут независен експерт

  Член од:
  12 април 2010
  Мислења:
  9.636
  Допаѓања:
  14.217
  хеј хеј хеј...спаси ме ди џеј......

   
 12. не ми крадат повеќе солзи

  не ми крадат повеќе солзи

  Член од:
  5 јули 2011
  Мислења:
  310
  Допаѓања:
  122
  hey луге сакам и јас да пуштам музика како можам ммммм или не сакате женски диџеј позз
  --- надополнето: Jul 28, 2011 1:30 PM ---
  hey луге сакам и јас да пуштам музика како можам ммммм или не сакате женски диџеј позз
  --- надополнето: Jul 28, 2011 1:31 PM ---
  зошто бре
   
 13. Tonchie

  Tonchie BATTERY +

  Член од:
  15 јуни 2005
  Мислења:
  12.233
  Допаѓања:
  4.399
  Чекајте бре луѓе, да се врати народот по дома. Кој ќе ве слуша како пуштате музика, 2 без 3 :)
   
  На Nemorosus му/ѝ се допаѓа ова.
 14. MARCELLO

  MARCELLO Модератор

  Член од:
  15 јули 2007
  Мислења:
  9.821
  Допаѓања:
  4.265
  и јас би сакал да пуштам музика имам Виртуал дџеј програмче преку тоа би пуштал се што е македонско и се што е квалитетно српско хрватско и странско
   
 15. skrill1

  skrill1

  Член од:
  25 јануари 2007
  Мислења:
  3.159
  Допаѓања:
  103
  Браво царе, пази само да не направиш некоја грешка со Црногорското :))
   
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели преку: