Кајгана радио, сезона 2008 [старо]

Дискусија во форумот 'Кајгана радио - Е, неее...!' започната од mRnO, 30 март 2008.

?

Кој е подобар?

 1. Болиглава

  17,3%
 2. Митре Парадајз (Фантом Паприкаш)

  11,4%
 3. Не ми се мисли сега

  30,2%
 4. Многу сте убај

  16,3%
 5. Ку4ка со 4

  12,9%
 6. Полу цовек полу звер

  11,9%
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. PokerFace

  PokerFace I'll never be the same..

  Член од:
  30 март 2009
  Мислења:
  1.212
  Допаѓања:
  623
  Што бидна со радиово?
   
 2. Yan Gillan

  Yan Gillan Iron Maiden - my religion

  Член од:
  12 мај 2006
  Мислења:
  642
  Допаѓања:
  18
  Si tapka u mesto veke cela godina :sleep:
   
 3. Беркут

  Беркут независен експерт

  Член од:
  12 април 2010
  Мислења:
  9.636
  Допаѓања:
  14.216
  е немет радио......:(
   
 4. Word$haker

  Word$haker

  Член од:
  21 ноември 2005
  Мислења:
  4.585
  Допаѓања:
  221
  Ајдете навистина реактивирајте го радиото, да се слушне што слушаат Кајганџиите :)
  Нашиве радио-станици ми го отупеа со Adele.
   
 5. feler

  feler

  Член од:
  5 март 2011
  Мислења:
  627
  Допаѓања:
  292
  ајде бе пушти радио
   
 6. Довичински

  Довичински TheTruth

  Член од:
  8 февруари 2009
  Мислења:
  3.682
  Допаѓања:
  955
  Кајго мУри ајде пушти се, те занема нигде, пушти го твојот глас :icon_lol:
   
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели преку: