Кајгана радио, сезона 2008 [старо]

Дискусија во форумот 'Кајгана радио - Е, неее...!' започната од mRnO, 30 март 2008.

?

Кој е подобар?

 1. Болиглава

  17,3%
 2. Митре Парадајз (Фантом Паприкаш)

  11,4%
 3. Не ми се мисли сега

  30,2%
 4. Многу сте убај

  16,3%
 5. Ку4ка со 4

  12,9%
 6. Полу цовек полу звер

  11,9%
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. Acid

  Acid Администратор

  Член од:
  22 јануари 2005
  Мислења:
  33.545
  Допаѓања:
  26.043
  После It's like that :)
   
 2. -={K-O-R-U-N}=-

  -={K-O-R-U-N}=- Wanna play a game?

  Член од:
  14 февруари 2007
  Мислења:
  13.046
  Допаѓања:
  3.298
  Стај ги во плејлиста и тие руските лезбејки што беа.... all the things she said нешто... :)
   
 3. Acid

  Acid Администратор

  Член од:
  22 јануари 2005
  Мислења:
  33.545
  Допаѓања:
  26.043
  Обавезно, без нив не поминува листава. Али, испадна дека не биле лезбејки! :nesum:
   
 4. -={K-O-R-U-N}=-

  -={K-O-R-U-N}=- Wanna play a game?

  Член од:
  14 февруари 2007
  Мислења:
  13.046
  Допаѓања:
  3.298
  Not in my head :)
   
 5. Acid

  Acid Администратор

  Член од:
  22 јануари 2005
  Мислења:
  33.545
  Допаѓања:
  26.043
  Се гасам јас, Гладиус ќе преземеш? :)
   
 6. Word$haker

  Word$haker

  Член од:
  21 ноември 2005
  Мислења:
  4.585
  Допаѓања:
  221
  Madonna - The Power Of Goodbye?

  Мислам, ако исполнувате желби =)
   
 7. Darling

  Darling

  Член од:
  5 јуни 2009
  Мислења:
  6.803
  Допаѓања:
  8.904
  Real2Real-I like to move it
  :)
   
 8. Гладиус

  Гладиус loading...

  Член од:
  14 август 2008
  Мислења:
  5.435
  Допаѓања:
  1.423
  Покасно малце:)

  --- надополнето ---

  Се уклучив јас. Уживајте во изборот:)
   
 9. КвикСилвер

  КвикСилвер Модератор

  Член од:
  28 март 2010
  Мислења:
  4.422
  Допаѓања:
  5.439
  Ајде малце денс, техно хаус пуштајте :)
   
 10. Топче

  Топче Арсеналиста

  Член од:
  18 септември 2010
  Мислења:
  8.596
  Допаѓања:
  12.790
  Ништо нема сеа кај мене

  --- надополнето ---

  се среди
   
 11. КвикСилвер

  КвикСилвер Модератор

  Член од:
  28 март 2010
  Мислења:
  4.422
  Допаѓања:
  5.439
  Некоја балада љубовна има сега :(
   
 12. Гладиус

  Гладиус loading...

  Член од:
  14 август 2008
  Мислења:
  5.435
  Допаѓања:
  1.423
  Напрајв ја плејлиста со полесни песни. После мене некој ако сака:)
   
 13. Darling

  Darling

  Член од:
  5 јуни 2009
  Мислења:
  6.803
  Допаѓања:
  8.904
  ух, ме терате глината да извадам и грниња да праам.
   
 14. џимеј

  џимеј Модератор

  Член од:
  4 март 2007
  Мислења:
  9.536
  Допаѓања:
  20.182
  Добар си засега. :) Таман ми дојде музикава на сред пауза од учење.
   
 15. Топче

  Топче Арсеналиста

  Член од:
  18 септември 2010
  Мислења:
  8.596
  Допаѓања:
  12.790
  Од мене желби :)

  Apolo 440 - Stop The Rock

  The Rockafeller Skank
   
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели преку: