Кајгана радио, сезона 2008 [старо]

Дискусија во форумот 'Кајгана радио - Е, неее...!' започната од mRnO, 30 март 2008.

?

Кој е подобар?

 1. Болиглава

  17,3%
 2. Митре Парадајз (Фантом Паприкаш)

  11,4%
 3. Не ми се мисли сега

  30,2%
 4. Многу сте убај

  16,3%
 5. Ку4ка со 4

  12,9%
 6. Полу цовек полу звер

  11,9%
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. mRnO

  mRnO И по mRnO,mRnO

  Член од:
  16 април 2006
  Мислења:
  6.263
  Допаѓања:
  50
  Диџеи,диџејки,слушатели,слушателки,желби,ово,оно...

  Приклучи се:
  [​IMG]Winamp
   
  На G e G o му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Princ

  Princ Гостин

  Ајмо. Саат време ќе ви го дигам јас... адреналинот :vozbud: :vozbud: :vozbud:
   
 3. Тамарче

  Тамарче Ако одам во Битола..

  Член од:
  11 јули 2007
  Мислења:
  3.239
  Допаѓања:
  220
  Кој пушта музика сега?
   
 4. Serpico

  Serpico Сковинистратор

  Член од:
  25 јануари 2007
  Мислења:
  11.156
  Допаѓања:
  665
  Jaс ќе. Сакате? :)
   
 5. Тамарче

  Тамарче Ако одам во Битола..

  Член од:
  11 јули 2007
  Мислења:
  3.239
  Допаѓања:
  220
  :vozbud: Едвај чекаме пашенце :vozbud:
   
 6. Princ

  Princ Гостин

  Јас шуштам. Ако сака некој друг да шушти ќе исклучам :)
   
 7. Тамарче

  Тамарче Ако одам во Битола..

  Член од:
  11 јули 2007
  Мислења:
  3.239
  Допаѓања:
  220
  Убај песни шушташ паше. :)
   
 8. еци^^^

  еци^^^ Walking the line of nature's palm

  Член од:
  9 декември 2005
  Мислења:
  2.945
  Допаѓања:
  57
  Ајде нешто патриотско.

  Едно име имаме-Калиопи
  Земјо Моја-Ламбе Алабаковски
  Македонија-Меморија
   
 9. Princ

  Princ Гостин

  После Anastacia ќе пуштам една која јас ја имам, за Македонија :)
   
  На Наташа РадиоМилева му/ѝ се допаѓа ова.
 10. Наташа Радио Милева Мара

  Наташа Радио Милева Мара Проф. Др. Маг. Мами

  Член од:
  29 април 2005
  Мислења:
  4.208
  Допаѓања:
  1.116
  Прекрасна музика шушти:smir:
   
 11. Тамарче

  Тамарче Ако одам во Битола..

  Член од:
  11 јули 2007
  Мислења:
  3.239
  Допаѓања:
  220
  Браво за песната! Ја обожавам..

  И нека гори, се додека не не` здоболи..
  За се она што било без ниту еден траг од совести..
  Пак да сме други, и никогаш да не сме туѓи..
  Колку би сакала за нас да сме едно и да појдеме сите на паат до неа, на пат до Македонија!...
   
 12. Princ

  Princ Гостин

  Ќе ве поздравам со уште 3 Македонски песни и се одјавувам јас.
  Уживајте :)
   
 13. klime7

  klime7 vending

  Член од:
  6 ноември 2007
  Мислења:
  1.241
  Допаѓања:
  52
  Прекрасно
  Македонско
  Вечно
  :)
   
 14. Princ

  Princ Гостин

  Од мене толку.
  Се надевам уживавте.
  Малку ми сменивте планирана програма при крај, ама се за вашето задоволство :smir:
   
 15. Serpico

  Serpico Сковинистратор

  Член од:
  25 јануари 2007
  Мислења:
  11.156
  Допаѓања:
  665
  Ај малку јас да ви пошуштам пред да легнам.
   
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели преку: