bonbon4e
Поени од реакции
17

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • S
  jaka rabota dobivme fb na kajagana samo da mozi i da ima cat dobro bi bilo
  не не...
  ДАВАШ репутација, но не од твојата :)
  а за да не можеш да ПУНИШ некој со репутација (договорено) направено е да не можеш повеќе од 3 на ден или повеќе од 2 по ред на ист форумџија без било кој од вас да добие репутација од трето лице :)
  продолжи да делиш по 3 репутации на ден, радуваш луѓе - не губиш ништо :)
  Почни да делиш црвенки, па ќе видиш шо коментари ќе добиваш. :) хехе
  milo mi e shtom uspeav bar so neshto da te nasmeam:smir: (iako ne lichno)-sepak ....tamu sme da se smeeme -i da ne gi sfakjame ozbilno komentarite:salut:
  Некои доаѓаат, некои си одат... јас па сега послабо идам на форум. :)
  Иначе денес (т.е. вчера) бадник... паричката кај тебе се падна ? :)
  Ајааа... после 3 месеци пиша :)))
  Него ти иначе шо си праиш, арно си ? :)
  П.С: Среќна нова година и сви остали церемонии :)
  Ако сакаш дадеш репутација за мислење, подд аватарот на членот има две мали икони, кликни на таа од лево. :)
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom