Кајгана радио, сезона 2008 [старо]

Дискусија во форумот 'Кајгана радио - Е, неее...!' започната од mRnO, 30 март 2008.

?

Кој е подобар?

 1. Болиглава

  17,3%
 2. Митре Парадајз (Фантом Паприкаш)

  11,4%
 3. Не ми се мисли сега

  30,2%
 4. Многу сте убај

  16,3%
 5. Ку4ка со 4

  12,9%
 6. Полу цовек полу звер

  11,9%
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. Io Sono Interista

  Io Sono Interista The original, one and only IoSono.

  Член од:
  21 декември 2007
  Мислења:
  23.349
  Допаѓања:
  31.180
  Ја имам се од него и останатите бубачки. Би сакал некој ден да го замарам членствово со битлманија и ретро - 80's, ако се може до пристап за пуштање песни :)

  Енивеј, INXS - By my side?
   
 2. Гладиус

  Гладиус loading...

  Член од:
  14 август 2008
  Мислења:
  5.435
  Допаѓања:
  1.423
  Eeej браво за Кристина и Бјутифл:)

  По желбата на ИосоноИНТЕРИСТА, ќе може ли да оди ABBA со Fernando? :)
   
 3. Acid

  Acid Администратор

  Член од:
  22 јануари 2005
  Мислења:
  33.545
  Допаѓања:
  26.041
  Сакаш да продолжиш да пушташ? Јас морам да спијам, утре рано почнуваме со миграција :)
   
 4. Дрндалче

  Дрндалче ...никад не запира...

  Член од:
  11 јануари 2009
  Мислења:
  837
  Допаѓања:
  338
  кај да кликнам да ве слушам?
   
 5. Гладиус

  Гладиус loading...

  Член од:
  14 август 2008
  Мислења:
  5.435
  Допаѓања:
  1.423
  Продолжувам, ако се однесуваше на мене ова:)
   
 6. Acid

  Acid Администратор

  Член од:
  22 јануари 2005
  Мислења:
  33.545
  Допаѓања:
  26.041
  Се исклучив :)
   
 7. Гладиус

  Гладиус loading...

  Член од:
  14 август 2008
  Мислења:
  5.435
  Допаѓања:
  1.423
  http://bit.ly/jyBQ97 Повелеле:)


  Јас продолжувам:) Со лесно утре работата:)
   
 8. Дрндалче

  Дрндалче ...никад не запира...

  Член од:
  11 јануари 2009
  Мислења:
  837
  Допаѓања:
  338
  ама морам на winamp а? чек да симнам ајде
   
 9. Гладиус

  Гладиус loading...

  Член од:
  14 август 2008
  Мислења:
  5.435
  Допаѓања:
  1.423
  Може и преку windows media player мислам, ама winamp ти е најсигурно:)
   
 10. Дрндалче

  Дрндалче ...никад не запира...

  Член од:
  11 јануари 2009
  Мислења:
  837
  Допаѓања:
  338
  грасијас мучос :smir:
   
 11. Iblis

  Iblis Гостин

  Ај лав ју Кајгана Радио
   
 12. Ilumious

  Ilumious Патник, педер, поет, администратор, масон

  Член од:
  29 јануари 2007
  Мислења:
  77.146
  Допаѓања:
  161.119
  Желбата моја од погоре ми ја изигнориравте :devil2: What is love - Haddaway :D
   
 13. Беркут

  Беркут независен експерт

  Член од:
  12 април 2010
  Мислења:
  9.636
  Допаѓања:
  14.217
  ак мојт
  Bruce Springsteen - Streets of Philadelphia
   
 14. Гладиус

  Гладиус loading...

  Член од:
  14 август 2008
  Мислења:
  5.435
  Допаѓања:
  1.423
  Едвај ја најдов:) После Sorry seems to be следи таа:)

  --- надополнето ---

  Ставена веднаш по желбата на супермодераторката:)
   
 15. Беркут

  Беркут независен експерт

  Член од:
  12 април 2010
  Мислења:
  9.636
  Допаѓања:
  14.217
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели преку: