Кајгана Радио лето 2015 (пријавување)

Дискусија во форумот 'Кајгана радио - Е, неее...!' започната од Толстој, 17 мај 2015.

 1. Толстој

  Толстој екс Бомбастичен

  Член од:
  28 септември 2012
  Мислења:
  11.745
  Допаѓања:
  11.852
  ја пробував пред некое време, ама нејќеше..
   
 2. Cassaro

  Cassaro Паразит

  Член од:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  2.621
  Допаѓања:
  8.853
  Зошто работава ми се состои од дремење дома пред пц, може да се пробам.Ем да тепам досада ем да ве занимавам вас.Само ќе пишувате што песнички зошто ја у задње време си се фурам на латино песнички од времето.
   
 3. wot

  wot њ

  Член од:
  20 мај 2008
  Мислења:
  17.277
  Допаѓања:
  26.767
  На Andrew и Erich Zann им се допаѓа ова.
 4. Erich Zann

  Erich Zann Модератор

  Член од:
  13 мај 2012
  Мислења:
  13.698
  Допаѓања:
  28.777
  Интересна беше идејава ама чинам цркна одамна и нема никакви знаци за живот :D Воедно што се однесува до мене ептен слабо стојам со слободно време за да би оддвоил и посветил внимание на ваков проект повторно. За другиве не знам......шо како..
   
 5. Не-го-знам

  Не-го-знам svetac ivan iscelitel

  Член од:
  3 мај 2015
  Мислења:
  519
  Допаѓања:
  208
  Ахх бе. Ај да се организираме за ова година ајде ајде. Лани се пријавив ама не го напрајвме.
   
 6. Andrew

  Andrew ќ

  Член од:
  27 октомври 2011
  Мислења:
  5.729
  Допаѓања:
  15.237
  Скроз би пуштал музика за сите двајца слушатели сосе мене. :D
   
  На wot му/ѝ се допаѓа ова.
 7. Mich0MKD

  Mich0MKD

  Член од:
  14 февруари 2013
  Мислења:
  1.230
  Допаѓања:
  1.026
  Јас сеуште се нафаќам да пуштам :D
   
 8. pacienat

  pacienat

  Член од:
  7 септември 2010
  Мислења:
  474
  Допаѓања:
  589
  1. Electro, House, Techno..
  2. Понеделник и Среда од 22 - 00
  3. Без зборување, чисто квалитетно возење 2саааааати :motorce:
  4. Можи и џингл
   
 9. Dimitar :)

  Dimitar :) SA-MP lover

  Член од:
  29 јануари 2015
  Мислења:
  160
  Допаѓања:
  31
  Еј стварно бе ај да се организираме..
  Еве јас би можел да пуштам понеделник и петок од 12:00 до 14:00 часот. Би пуштал нешто поп, турбофолк и некој американски хитови .. Би можел и да зборувам:)
   
 10. Ska Maniac

  Ska Maniac Бараба

  Член од:
  2 октомври 2013
  Мислења:
  3.616
  Допаѓања:
  3.480
  За турбофолк ке пуштиме зона радио. Не ни треба кајгана радио.
   
 11. pacienat

  pacienat

  Член од:
  7 септември 2010
  Мислења:
  474
  Допаѓања:
  589
  шо бидна бе??? модераторот да не е на работа во немачка? :)
   

Сподели преку: