Кајгана Радио лето 2015 (пријавување)

Толстој

екс Бомбастичен
Член од
28 септември 2012
Мислења
11.819
Поени од реакции
11.939
Технички радиото сеуште функционира. Никогаш не престана.
Еве сеа ќе рокнам нешто некој пола саат/саат чисто за проба.

ТУКА можете да го слушате.
ја пробував пред некое време, ама нејќеше..
 

Cassaro

Паразит
Член од
15 февруари 2012
Мислења
2.770
Поени од реакции
9.501
Зошто работава ми се состои од дремење дома пред пц, може да се пробам.Ем да тепам досада ем да ве занимавам вас.Само ќе пишувате што песнички зошто ја у задње време си се фурам на латино песнички од времето.
 

Erich Zann

Модератор
Член од
13 мај 2012
Мислења
13.972
Поени од реакции
29.596
Интересна беше идејава ама чинам цркна одамна и нема никакви знаци за живот :D Воедно што се однесува до мене ептен слабо стојам со слободно време за да би оддвоил и посветил внимание на ваков проект повторно. За другиве не знам......шо како..
 

Не-го-знам

svetac ivan iscelitel
Член од
3 мај 2015
Мислења
527
Поени од реакции
220
Ахх бе. Ај да се организираме за ова година ајде ајде. Лани се пријавив ама не го напрајвме.
 
Член од
14 февруари 2013
Мислења
1.399
Поени од реакции
1.354
Јас сеуште се нафаќам да пуштам :D
 
Член од
7 септември 2010
Мислења
493
Поени од реакции
657
1. Electro, House, Techno..
2. Понеделник и Среда од 22 - 00
3. Без зборување, чисто квалитетно возење 2саааааати :motorce:
4. Можи и џингл
 

Dimitar :)

SA-MP lover
Член од
29 јануари 2015
Мислења
160
Поени од реакции
31
Еј стварно бе ај да се организираме..
Еве јас би можел да пуштам понеделник и петок од 12:00 до 14:00 часот. Би пуштал нешто поп, турбофолк и некој американски хитови .. Би можел и да зборувам:)
 

Ska Maniac

Бараба
Член од
2 октомври 2013
Мислења
4.020
Поени од реакции
4.963
Еј стварно бе ај да се организираме..
Еве јас би можел да пуштам понеделник и петок од 12:00 до 14:00 часот. Би пуштал нешто поп, турбофолк и некој американски хитови .. Би можел и да зборувам:)
За турбофолк ке пуштиме зона радио. Не ни треба кајгана радио.
 
Член од
7 септември 2010
Мислења
493
Поени од реакции
657
шо бидна бе??? модераторот да не е на работа во немачка? :)
 
На врв Bottom