Dimitar :)
Последна активност:
15 септември 2017
Член од:
29 јануари 2015
Мислења:
160
Допаѓања:
31
Поени од трофеи:
40

Ги следи 2

Пол:
Машко
Роденден:
22 јануари 2001 (Возраст: 18)

Сподели преку:

Dimitar :)

SA-MP lover, Машко, 18

IF YOU'RE GOOD AT SOMETHING , NEVER DO IT FOR FREE 23 септември 2015

Последна активност:
15 септември 2017