Канал 5 ќе ги пренесува натпреварите од најквалитетните европски натпреварувања!

Член од
27 ноември 2008
Мислења
5.539
Поени од реакции
4.066
Факт е дека поинтересн дуел е Арсенал - Барса,али цела Македонија сака да ги гледа Интер и Пандев и незнам што се буните кога ако се прави анкета кој натпревар би го гледале повеќе факт е дека ке биде Интер и нормално Пандев да игра прва постава:toe:Коа игра Пандев цела МКД е на нозе и женско и старо сите се пред тв:toe:

Ќиро, не лупетај бе.
 
Член од
18 јули 2009
Мислења
6.691
Поени од реакции
6.204
Ќиро, не лупетај бе.
Абе брат мене ми одговара да иде Интер затоа не се бунам:toe:,ја знам дека Арсенал - Барса е поинтересен натпревар али цела МКД сака да го гледа Пандев и затоа ја даваат:toe:
 

Mr.Deni

Животна грешка си ми ти...
Член од
4 мај 2007
Мислења
3.508
Поени од реакции
2.646
Абе брат мене ми одговара да иде Интер затоа не се бунам:toe:,ја знам дека Арсенал - Барса е поинтересен натпревар али цела МКД сака да го гледа Пандев и затоа ја даваат:toe:

Баш дека цела МКД сака да го гледа Пандев се врши притисок по мејлови форуми по фејсбук за да иде Арсенал-Барса на канал5 :uvo:
 
Член од
14 јануари 2008
Мислења
4.251
Поени од реакции
909
Абе брат мене ми одговара да иде Интер затоа не се бунам:toe:,ја знам дека Арсенал - Барса е поинтересен натпревар али цела МКД сака да го гледа Пандев и затоа ја даваат:toe:
Ако не ти пречи ќути си, и смешкај си се дома под бркче..... Не кажувај прикаски дека цела Македонија сака Пандев да го гледа.
 
Член од
27 ноември 2008
Мислења
5.539
Поени од реакции
4.066
Абе брат мене ми одговара да иде Интер затоа не се бунам:toe:,ја знам дека Арсенал - Барса е поинтересен натпревар али цела МКД сака да го гледа Пандев и затоа ја даваат:toe:

Е за ова болдираното ти пишав да не лупеташ, а ти пак. :tapp:
 
Член од
18 јули 2009
Мислења
6.691
Поени од реакции
6.204
Е за ова болдираното ти пишав да не лупеташ, а ти пак. :tapp:
Само фановите на Барса,Арсенал,Милан,Јуве и уште 100 неутрални ке сакаат да гледаат Барса - Арсенал затоа се бунат и праќаат мејлови а Интер - Цска верувај дека цела Македонија ке гледа:toe:Нејќам да се карам и поздрав друго незнам што да ви кажам:toe:
 
Член од
25 септември 2008
Мислења
8.785
Поени од реакции
1.554
Па кога нема што да се гледа кога не си моќен да смениш ќе гледаш и ќе ќутиш:toe:Не знам што да кажам повеќе, ТВ ШИНТЕР:toe:
 

Iceboy

Porque somos LOS MEJORES
Член од
23 октомври 2008
Мислења
17.279
Поени од реакции
17.958
Телма=Канал 5....и тие и тие само Интер ќе ги даваат. За во кое село се овие од Канал 5 бе:tapp::tapp::tapp:Ако не у среда нека ги даваат Лион-Бордо....француско дерби ќе гледаме зошто да гледаме реприза на финалето од 1999:nesvest:
 

Apokalipto

Tredici
Член од
4 март 2007
Мислења
15.576
Поени од реакции
2.585
Ма нека се носат упм, и онака 3 месеца нема сигнал и потполно заборавивме што беше тоа Канал 5. Смешни се.
 
Член од
2 март 2007
Мислења
4.576
Поени од реакции
3.773
Само фановите на Барса,Арсенал,Милан,Јуве и уште 100 неутрални ке сакаат да гледаат Барса - Арсенал затоа се бунат и праќаат мејлови а Интер - Цска верувај дека цела Македонија ке гледа:toe:Нејќам да се карам и поздрав друго незнам што да ви кажам:toe:
Ооо боже иди лечи се...
 

RIZTETO

Somebody stop me
Член од
3 јуни 2007
Мислења
2.508
Поени од реакции
75
Баш дека цела МКД сака да го гледа Пандев се врши притисок по мејлови форуми по фејсбук за да иде Арсенал-Барса на канал5 :uvo:
Страшни притисоци.... 300 членови има групата на фејсбук...... канал 5 дефинитивно ке ја сменат одлуката......

Јас сакам Пандев да го гледам па никому ништо... и 10 минути да игра сакам Интер да е на канал 5.....

Башка, шознам шо толку фама кренавте, сите имате кабловска дома, секако на друг канал ке ја најдете Арсенал - Барса.......
Само Канал 5 да немате дома??? Коментаторот на македонски ли ви е битен или фудбалот???
 

VaZzilL

Сантино Џеновезе
Член од
23 април 2007
Мислења
921
Поени од реакции
39
Страшни притисоци.... 300 членови има групата на фејсбук...... канал 5 дефинитивно ке ја сменат одлуката......

Јас сакам Пандев да го гледам па никому ништо... и 10 минути да игра сакам Интер да е на канал 5.....

Башка, шознам шо толку фама кренавте, сите имате кабловска дома, секако на друг канал ке ја најдете Арсенал - Барса.......
Само Канал 5 да немате дома??? Коментаторот на македонски ли ви е битен или фудбалот???
Кој друг канал?? На тебе во Струмица ти дрема стапот. Ќе пушташ ХРТ2 и ќе гледаш а ние во Скопје ќе плакнеме очи на стримови и по кладилници. Ти нема смисла тоа што го зборуваш. И преку онаквото од Интер веќе, дај боже да испаднат да не ги гледам повеќе.
Арсенал - Барса е финале пред финалето алооооо... а не да гледам трето класен фудбал.
 

RIZTETO

Somebody stop me
Член од
3 јуни 2007
Мислења
2.508
Поени од реакции
75
Кој друг канал?? На тебе во Струмица ти дрема стапот. Ќе пушташ ХРТ2 и ќе гледаш а ние во Скопје ќе плакнеме очи на стримови и по кладилници. Ти нема смисла тоа што го зборуваш. И преку онаквото од Интер веќе, дај боже да испаднат да не ги гледам повеќе.
Арсенал - Барса е финале пред финалето алооооо... а не да гледам трето класен фудбал.
Сигурен сум у Скопје оти ке дават на некоо од кабловските Арсенал Барса , на некоо телевизија ке има секак.......
 

VaZzilL

Сантино Џеновезе
Член од
23 април 2007
Мислења
921
Поени од реакции
39
Сигурен сум у Скопје оти ке дават на некоо од кабловските Арсенал Барса , на некоо телевизија ке има секак.......
Епа не биди сигурен толко, оти тука не е тоа Кабел Нет Струмица да пуштат што сакаат и кога сакаат.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom