Како се прави машко дете:)

Дискусија во форумот 'Бременост' започната од Филозофка, 31 март 2009.

 1. M-1

  M-1 Добро утро Махачкала!

  Член од:
  6 септември 2010
  Мислења:
  3.897
  Допаѓања:
  6.564
  Земаш чаша празна тураш 1/10 сок за растворање го пиеш на екс легвиш со жена ти без да прајш муабет и оп утредента имаш машко дете, шо мајка ме тераше да го читам то медицинско срање ау бау круци палци вакви ес9кчетрнаесет сперматозоиди :D
   
  На Pinkie Pie му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Pinkie Pie

  Pinkie Pie and Deedee

  Член од:
  25 ноември 2009
  Мислења:
  2.026
  Допаѓања:
  3.241
  А како да не се напрај машко дете ...
  Женски сакам :unsure: две....можи третото да биди машко ама женски секако
   
  На Srcee му/ѝ се допаѓа ова.
 3. warmaster

  warmaster

  Член од:
  30 јули 2008
  Мислења:
  4.229
  Допаѓања:
  2.701
  Јас 2 машки имам направено ако сака некој помош тука сум :P, шала на страна жена ми се замараше со овие работи рецепти ислично ама изгледа не делуваат. Баш нешто слично ми оправаше ама не испаднаа математиките што ги правеше. Него ај да речеме има правило за ден пред и после овулација, што е со другите денови или другите денови лотарија прави организмот?
   
  На Dr. Wish му/ѝ се допаѓа ова.
 4. Forza Milan!!!

  Forza Milan!!!

  Член од:
  1 јуни 2011
  Мислења:
  21.496
  Допаѓања:
  31.997
  Или има нешто вистина во ова од првиот пост или мене случајно ми се погодило. :icon_lol:
  За тоа кој ден е најплоден кажува гинекологот, а не тие календарите на интернет.
  Важна е храната што ја јаде жената а тоа одлучува каква ќе биде средината дали базна или кисела. :icon_mrgr:
  За машко дете храната треба да е солена и средината да е базна. А мажот треба да пие кока кола. Многу скап овој рецепт. :icon_mrgr:
   
 5. Anco

  Anco За солун ДА, ЗА срем НЕ

  Член од:
  1 ноември 2011
  Мислења:
  7.300
  Допаѓања:
  12.681
  Ај 9 страни го тупите,вака или онака требало...
  рецептот го знае Џеј Шванд, 12 деца - сите синови
  ајде кој ќе пушти и слика од 24 вести, ќе има и тринаесто и тоа машко гарант.
  (и што млада мама да видите)
   
 6. TheTrooper

  TheTrooper Психијатриски случај

  Член од:
  27 април 2009
  Мислења:
  5.770
  Допаѓања:
  4.508
  Прашајте го тој 77 годишниот старец од Косово.После 13 ќерќи добил син со неговата 26 годишна жена :D

  Е тоа ти се вика упорност !!!
   
  На Dr. Wish и ми се може им се допаѓа ова.
 7. Црноризец Храбар

  Црноризец Храбар

  Член од:
  24 мај 2014
  Мислења:
  3.804
  Допаѓања:
  3.814
  Еден од најголемите живи јогини на светов вика дека за да направи мажот машко дете треба да си пушти мустаќи. Мустаќите поттикнувале сила јачина и машкост. Кога ке размислам има логика. :) :D
   
 8. Forza Milan!!!

  Forza Milan!!!

  Член од:
  1 јуни 2011
  Мислења:
  21.496
  Допаѓања:
  31.997
  Јас имам две машки значи рецептот успеал :P
   
 9. Клошар.

  Клошар. Еднаш бев 4NHK0.

  Член од:
  6 јуни 2014
  Мислења:
  965
  Допаѓања:
  850
  Ќекај стариот да го прашам.
  --- Споено дупло мислење, 13 јануари 2015 ---
  Затоа Гоце Делчев ерген умрел.
   
  Последно уредено: 13 јануари 2015
 10. Црноризец Храбар

  Црноризец Храбар

  Член од:
  24 мај 2014
  Мислења:
  3.804
  Допаѓања:
  3.814
  Има нешто не викам не. :rolleyes:
   
 11. Fringe

  Fringe Скитник низ паралелни светови

  Член од:
  24 септември 2011
  Мислења:
  7.898
  Допаѓања:
  2.983
  Секогаш е контра.
  За првите две сакав ќерка искочија пиштоли.
  Третиот пат викам сигурно идам на 3х3 ама намерно излезе ќерка
   
  На maja-maja му/ѝ се допаѓа ова.
 12. Jedah

  Jedah

  Член од:
  4 јануари 2008
  Мислења:
  1.412
  Допаѓања:
  1.825
  Еднаш во M-Експресс пишуваше: Рецептот за машко дете е за време на секс да си потсвиркуваш со уста или да носиш капа со качкетот наназад :LOL:
  и дека висината ги убивала машките сперматозоиди така да ако сте летале со авион почекајте да ви се регенерираат полноглавците.
   
 13. The Cape

  The Cape

  Член од:
  19 јули 2012
  Мислења:
  11
  Допаѓања:
  6
  Правам женски деца, 10 долари по комад, ако излези машко пари враќам поштено.
   

Сподели преку: