Како да си фатам девојка?

Skylake

proseCUTE
Член од
7 јули 2016
Мислења
1.078
Поени од реакции
1.711
Само девојка без мозок или gold-digger гледа колку followers имаш на fb или инстаграм. Многу followers тие најчесто го асоцираат со пари. Имаше еден "пар" од некое америчко реалити шоу што станаа вирални. Jorge & Anfisa:


Хорхе е тип пун као брод што се занимава со прозводство на легална марихуана, Анфиса е голддигер од Русија, која отворено у четири очи му кажува дека е со него ради пари. За вакви уствари Анон ви праи муабет.
 
Последно уредено:
Член од
28 декември 2015
Мислења
3.377
Поени од реакции
5.838
Грд сум и глуп,немам кеш и имам мал пенис.Има ли шанси за мене?
Има лек и за такви како тебе, хлороформ, ГХБ, рохипнол...само внимателно, да не биднеш после и ти нечија девојка во Идризово :)
 
Член од
10 август 2013
Мислења
541
Поени од реакции
928
Ја не ги разбирам оние женски кои ти покажуваат интерес и ти си разговараш со нив нормално, ти бара инста или друга социјална мрежа и ти после кога ќе и покажеш интерес ја снемува. Мислам...зошто покажуваш интерес и даваш внимание на тоа што зборуваме и после како ништо да не било и како да не се познаваме.
Затоа друг пат за памет, остави ја она нека си покажува интерес, нека го води орото ако веќе те засвиѓала, а ти прави се на Тошо, како да не си од тука. Пошто така поголеми ти се шансите и добивките, отколку да и покажуваш чувства и заинтересираност, не знам зошто, ама така е. Со женскиве само обратно ја бива другар, ќути си трај си, подобро ќе поминеш психички, а вака се трудиш, даваш напор да и угодиш како, ете да прикажеш и ти некое внимание дека и ти учествуваш, после она се прави "будала" и те победува психички, а сето тоа како да намерно го прават и се свесни.
 
Член од
24 октомври 2013
Мислења
12.192
Поени од реакции
26.987
Искрено не сум се трудел, само правевме долг муабет коа се запознавме, нареден ден и кажав дека беше fun и ако сака да искочиме пак ја и она. Јас не се тажам или се нервирам за ова, нејзин губиток, ја не трчам по неа.
Three-day rule.
 
Член од
19 јуни 2018
Мислења
82
Поени од реакции
77
Го избришав коментарот ама пак ќе одговорам. Ми е гајле за три-дневно правило. Нема тука баби жаби мешање, ако си сигурен во нешто одиш понатаму, не сеа ја тука три-дневно правило, па перфектни пораки ова она. Она ако сака такво нешто нека иде со fuckboys и нека си среди работа. Јас сеа да размислувам што да пишам, па на колку минути да враќам, не фала. Ако ме прифати така ќе прифати, а не да се предомислува пошто OH but you didnt respect 3 day rule. Idgaf искрено. Ако треба да правиш такви фори тогаш тоа не вреди да се инвестира толку, пошто гарант ќе се појави некој повешт во тие virtual chats на инста или кај и да пишуваш и ќе ти ја собере. И ако неможеш да запознаваш луѓе преку нормален муабет тоа е уште по загреота.
 
Член од
25 март 2012
Мислења
8.288
Поени од реакции
4.664
Грд сум и глуп,немам кеш и имам мал пенис.Има ли шанси за мене?
Супер, ако те засака некоја, ќе знаеш дека не е голдигер, ја сака твојата душа и не е курва.
 

Invader

I am not in danger, I am the danger!
Член од
17 ноември 2008
Мислења
18.018
Поени од реакции
22.923
Има надеж за сите вас :icon_mrgr: Кога можев јас што до 20 години бев тотално теле за женски, да научам што како, тогаш можат сите.. не е некоја квантна физика, позаебано е! :ROFLMAO:
Fuck mb, ако глеаме така ни таа нема, 3 цифрена е као кај мене XD
Само што работата е што си разговаравме наредниот ден убаво и ја прашав ако сака да искочиме. Треба да ја видам уште еднаш во друштво да видам што е баш работата.
Ептен си навалил, затоа не е ни чудно што те одбила оr whatever. Никогаш не прашувај „ако сака да искочите“. Само пиши и нека каже, кога има време да се видите и готово. Тука одма ќе видиш колку е заинтересирана. Ако почне нешто као не знам, ќе ти јавам бла бла само терај, знаеш дека не е заинтересирана за тебе.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom