wolfs
Поени од реакции
704

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

  • Ми се допаѓа
  Reactions: wolfs
  wolfs
  wolfs
  Поздрав и до тебе и имај пријатен и убав ден
  vaga1985
  vaga1985
  фала фала да ти се враќа убавиот ден. Ти инаку се надевам добар? Те читам сакаш да заминеш од нашата убава земја вистина е или лага? Поздрав до тебе и до волчицата :)
  wolfs
  wolfs
  Па добро сум се надевам и ти.Па планирам али ке видиме се како ке иде.Ти како си ми? забележав дека те немаше еден извесен период, и да драго ми е што си тука пак мегу нас се надевам ке се дружиме почесто.Како и да е биди ми поздравена и се најдобро, па наредниот пат ке се чуеме пп
  Р
  Фала на поканата за пријателство :smir:
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom