Noorotic
Поени од реакции
383

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • Tipce ti stv pojma nemas ali okej moze i taka
  Noorotic
  Noorotic
  Ајде еден ден и ти ке ја сватиш вистината
  ELSE
  ELSE
  okej
  мојот статус е мое право, мојот пенис е мој полов орган, ако не ти се допаѓа едно од овие две... МРШ
  Ако мислиш дека си најпаметен, не си. Зборот „нуб“ јас го користев во 6 одделение. Немораш да вреѓаш, јас кажав мое мислење. Ти ако си нашол нешто подобро можеш да покажеш, а не на слепо да ми кажувш и да вреѓаш.
  Noorotic
  Noorotic
  Па што ми е гајле, јас '' od vremeto na aleksandar makedonski'' терминот го користев во прво оделение, ти моеш да кажеш убаво каде има од 600 денари, а не да се умишњаваш и да викаш од времето на александар имало таков рам
  Hristijan_95
  Hristijan_95
  Не сум единсвен што мисли дека ти навредуваш, ама не е битно. Ок е, гледам пак си продолжуваш иста приказна.
  Ај напиши го тоа за Александар Македонски пак, сакам да го ставам во потпис, легендарно е, само го избришаа.
  • Tαммι •
  Оуф. Колку не ги пратам твоите теми и мислења. Само ја видов темата и искоментирав.
  Пријателски совет : не се брукај пред толку народ. (Y)
  • Tαммι •
  Не го заебавај, дечкото се преплаши... Не е мала работа да ти влезе гуштер во соба ;)
  Пропалица
  Пропалица
  Штета што темата е во канта.
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom