Каков мобилен користите во моментов?

Torte Mobile

Модератор
Член од
29 ноември 2007
Мислења
7.099
Поени од реакции
1.885
Драгана, темата е на каков мобилен му ебем матер секој ден дури зборам на телефон, а не тоа : КАКВО ТЕЛЕФОНЧЕ САКМ ДЕДО МРАЗ ДА МИ ДОНЕСЕ :)
Од кај па ти си толку паметен да збориш дали има или нема таков/такви телефони? знаеш или?
 
V

Vollstandig

Гостин
Па такви има, криво ти е ?
Добро бе шо ми се запна, мене толку нема други теми, па на крај најде мене? Ај бркај си раб ебате, ко ми се запна мене па мене, ко да не знајш друга тема да отвориш на муабет.
Ако ти е тргнат дено наопаку не му го расипувај на други и не тупи.
 

Torte Mobile

Модератор
Член од
29 ноември 2007
Мислења
7.099
Поени од реакции
1.885
Добро бе шо ми се запна, мене толку нема други теми, па на крај најде мене? Ај бркај си раб ебате, ко ми се запна мене па мене, ко да не знајш друга тема да отвориш на муабет.
Ако ти е тргнат дено наопаку не му го расипувај на други и не тупи.
Епа истиов муабет важи за тебе а не за мене, само што не ти бил на тебе денот/деновите изглеа ... ај не расипувај ТИ туѓи теми и мислења туку кажи нешто убаво
 
Член од
25 јули 2010
Мислења
7.382
Поени од реакции
2.398
не користам моб. туку користам само фиксен телефон бежичен
 
Член од
25 јануари 2007
Мислења
3.176
Поени од реакции
106
Моментално користам Samsung D900i



LG GT540 Optimus (купен од T-Mobile, ама не ми се допаѓа. Истиот го има во VIP ама ептен е различен и на функционалниост и се)

 

Alekr

Kajgana's Heroj Ulice
Член од
28 ноември 2010
Мислења
2.728
Поени од реакции
1.913


Е ВАКВООООО :drk: !!!!! Ама телефон , да не си помислите нешто друго:kesa: ..... ако не ви се гледа убаво или поради некои ПРИЧИНИ нењ можете да го лоцирате телефонот .. тоа е S302
 

draganask

те сакам СОНЦЕ
Член од
4 декември 2007
Мислења
401
Поени од реакции
24
Па нека стаи слика од нејзиниот:)
Штета не сум видела на време дека си ми пишал :) Еве сега ќе си ги сликам телефоните :)

Едит: повели слика од моите телефони



:smir:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom