Какви патики носите?

Член од
1 јуни 2011
Мислења
22.940
Поени од реакции
34.605
Како мал нон стоп бев бос и научени ми се нозете и по ситни остри каменчиња и на трева и на жежок асфалт, а и немам проблем и сега така да одам, ама пак чудно ми е кога сум бос.

Папучите ги носам во поголем дел од годината. Си седат до креветот едно станување и папучите.
Ако ги имам оставено на друго место и сабајле видам дека ги нема и додека да идам до нив мислам којзнае како е да одиш така без ништо.Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Член од
22 август 2018
Мислења
67
Поени од реакции
14
Предложете патики за во теретана. Сакав да земам Nike Metcon 4/3 ама неможам да најдам тука.
 
Член од
19 февруари 2015
Мислења
1.766
Поени од реакции
2.072
Предложете патики за во теретана. Сакав да земам Nike Metcon 4/3 ама неможам да најдам тука.
Што има да се препорачува тие што ти се свиѓаат купи ги, нема да дизаат тегови за тебе патиките
 

wot

њ
Член од
20 мај 2008
Мислења
17.494
Поени од реакции
27.430
preporacajte ekvivalent na balenciaga golemive i sarenite, od nike, adidas, puma i kaj moze da se najdat
na nasive strani sportvision, dsport po cena najskapi gi dava air axis i air command koi i 2ta gi imam
nosat li novi stvari uopste kaj nas?
ne najdov nisto i na sportsdirect

od net oko mi fatija Nike's M2K Tekno i PUMA Thunder Spectra
siguren sum ima i od adidas bidejki go vidov niz insta modelot ama ne mozam da gi najdam
 
Член од
22 јануари 2012
Мислења
614
Поени од реакции
407
preporacajte ekvivalent na balenciaga golemive i sarenite, od nike, adidas, puma i kaj moze da se najdat
na nasive strani sportvision, dsport po cena najskapi gi dava air axis i air command koi i 2ta gi imam
nosat li novi stvari uopste kaj nas?
ne najdov nisto i na sportsdirect

od net oko mi fatija Nike's M2K Tekno i PUMA Thunder Spectra
siguren sum ima i od adidas bidejki go vidov niz insta modelot ama ne mozam da gi najdam
Adidas Yung 96 се многу сличен модел на Спектрата

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk
 

Петра П.

насмевка
Член од
16 јануари 2008
Мислења
2.148
Поени од реакции
3.153
15584542993801258161164.jpg 1558454359697-1255918862.jpg се надевам ќе ги скапам од шетање :)
 

Marquess

Second to none
Член од
20 јули 2009
Мислења
3.738
Поени од реакции
5.750
^Таман за летово

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
Член од
1 јуни 2011
Мислења
22.940
Поени од реакции
34.605
На три пара Asics приметив дека се скинати на овој дел и повеќе не се удобни за носење, кај некој друг вака? Да е до мојата нога, ама и кај жена ми се скинати во тој дел и сите три пара многу малку се носени. Само кај Asics, а кај други нема никаков проблем.

Screenshot_20190601-123750~2.png
 
На врв Bottom