Viksa.LAL
Последна активност:
25 мај 2017 во 11:13
Член од:
19 февруари 2015
Мислења:
1.067
Допаѓања:
1.023
Поени од трофеи:
150
Роденден:
23 март 1992 (Возраст: 25)

Сподели преку:

Viksa.LAL

25

Последна активност:
Прегледува тема Фан Клуб: Реал Мадрид, 25 мај 2017 во 11:13