Какви патики носите?

Дискусија во форумот 'Мода и убавина' започната од Filip89, 19 април 2007.

 1. Filip89

  Filip89 Македоникус

  Член од:
  1 март 2007
  Мислења:
  526
  Допаѓања:
  3
  Kakvi patiki imate sega>? so sliki ako moze
  A kakvi sakate da imate?

  Sega nosam Lacoste, se opnav 120 evra ama epten mi se svigaa a i se mnogu udobni. Ovie mi se prvi Lacoste i prvi voopsto sto sum dal poveke od 100evra.
  Eve gi
  [​IMG]

  A vo idnina ovie mi se u plan
  [​IMG]
   
 2. MaRiNa`Oh

  MaRiNa`Oh стара школа

  Член од:
  26 март 2005
  Мислења:
  3.554
  Допаѓања:
  29
  Моментално стартки, вчера другите стартки, вечер третите :| Планирам стартки да си купам...:):)
   
  На blue ladybug и Ivon4ee им се допаѓа ова.
 3. SCORPIO__20

  SCORPIO__20 Your sex is on fire

  Член од:
  1 февруари 2007
  Мислења:
  4.380
  Допаѓања:
  71
  јас носам широки и си ги викам Шлапатарки :pos2:
   
  На tiger22 и Mileisreknisibile им се допаѓа ова.
 4. Handsome

  Handsome Love me or Blow me !!!!

  Член од:
  21 јануари 2006
  Мислења:
  852
  Допаѓања:
  1
  адидас суперстар
  оние РАПЕРСКИТЕ :pos::pos:
   
 5. Volkswagen

  Volkswagen

  Член од:
  26 јануари 2007
  Мислења:
  2.703
  Допаѓања:
  22
  Јака тема...

  Вакви носам

  Reebok
  [​IMG]
   
 6. ТЕНК

  ТЕНК

  Член од:
  29 март 2007
  Мислења:
  6.822
  Допаѓања:
  236
  nosam Acid zimski,a sea ke kupam,converse letni
   
 7. jonnesjime

  jonnesjime

  Член од:
  24 март 2007
  Мислења:
  50
  Допаѓања:
  0
  KillTek i CAT
   
 8. Handsome

  Handsome Love me or Blow me !!!!

  Член од:
  21 јануари 2006
  Мислења:
  852
  Допаѓања:
  1
  aj da ne vi ostanam dolzen bez slikicka....
  [​IMG]
   
 9. Zemzela

  Zemzela носител на титулата ултимативен клабер

  Член од:
  19 јули 2006
  Мислења:
  5.045
  Допаѓања:
  151
  Спалдинг...
   
 10. kpbKENGUR

  kpbKENGUR Devil's Advocate

  Член од:
  25 јануари 2007
  Мислења:
  5.132
  Допаѓања:
  197
  него, ја иам повеќе пара, за да не трупам овде пуно, ги издвојувам ферари едишн' највише си ги носам -) овој е моделот само, црни со малку црвено и кај петицата сиво:
  [​IMG]
  а сакам да си зеам сеа за периодов нешо у овој стил...
  [​IMG] [​IMG] [​IMG]
   
 11. Filip89

  Filip89 Македоникус

  Член од:
  1 март 2007
  Мислења:
  526
  Допаѓања:
  3
  [​IMG]Топ патиче ти е ова Кенгур. Се двоумев помегу овие и тие моите.
   
 12. Darkwind

  Darkwind I need to work I'm always spending

  Член од:
  27 јануари 2007
  Мислења:
  1.038
  Допаѓања:
  1
  [​IMG]

  Ова ми се едните


  [​IMG]

  А ова ми се другите само сиви се моите :)
   
 13. Rodeo

  Rodeo Thrillseaker

  Член од:
  15 април 2007
  Мислења:
  243
  Допаѓања:
  36
  [​IMG]

  AND1 ги земав негде пред 1 година,најдобра патика што сум ја имал досега.
   
 14. ПрИтИ_гРл

  ПрИтИ_гРл Unforgivable ♥

  Член од:
  6 јуни 2006
  Мислења:
  2.554
  Допаѓања:
  20
  nike tennis стил! Не можам да најдам слика, ако најдам ке ставам!
   
 15. Crazy

  Crazy PaRtY aNiMaL

  Член од:
  16 февруари 2006
  Мислења:
  684
  Допаѓања:
  4
  [​IMG]

  Моментално вакви носам.

  Adidas NRTN
   
  На Lady_Paris му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели преку: