Какви патики носите?

Член од
8 февруари 2009
Мислења
3.723
Поени од реакции
1.026
Да незнае некој да ми каже некои добри страни за нарачки на патики онлајн(освем амазон, ибеј, продирект, бенкфешн)....
 

Divider

Seraphim
Член од
24 февруари 2005
Мислења
27.697
Поени од реакции
3.046
Какви патики носам, хммм.

У задње време скинати малку, треба нови да купам.
 
Член од
8 јануари 2010
Мислења
58
Поени од реакции
18
ги отепаф од носење, ги зедоф пред една година и пол околу 4500 мислам.
препорачувам патика саломон да носите.

Каде има продавница која има соломон, во ОХ ја затворија, а дефинитивно најудобна патика е соломон за есен,зима, пролет
 
На врв Bottom