Каде може да најдам? (Општи прашања)

Член од
4 јуни 2009
Мислења
10.091
Поени од реакции
21.490
Луѓе мини пендрак на расклопување има на бит пазар ? Предпоставува дека има сепак подетално некој да ми објасни ако знае нека пише оти не верувам на тезга така дека ги продаваат, ваков како на сликата подоле.

Прегледај го приврзокот 55509
Имаш на тезга на битпазар знам дека има 2 големини еден подолг и пократок. Тој пократкиот 150 денари или 200 не ми текнува а поскапиот околу 300 денари, али тежок неквалитет ти се пендрациве, купи го и ќе увидиш на 10то расклопување :)
 

Rosemberg

Психопат
Член од
15 февруари 2010
Мислења
11.072
Поени од реакции
9.677
kaj mozam da najdam vakov poster od Al Pacino?
Јас па си реков бараш постер од Ал Пачино во ваква поза :eek: :pos: Што му е си реков на овој да не спобудалел :ROFLMAO: Отсега барем со црвено обележи што и како. Да не кажеа погоре уште ќе се чудев што бараш :tapp:
 

dragonsky

Hate leads to suffering
Член од
25 декември 2010
Мислења
41.819
Поени од реакции
83.117
Јас па си реков бараш постер од Ал Пачино во ваква поза :eek: :pos: Што му е си реков на овој да не спобудалел :ROFLMAO: Отсега барем со црвено обележи што и како. Да не кажеа погоре уште ќе се чудев што бараш :tapp:
Буквално на истото помислив. После некој спомна дека горе лево имало постер.
Кога повторно ја погледнав сликата и видов дека уствари имало постер:
 

Rosemberg

Психопат
Член од
15 февруари 2010
Мислења
11.072
Поени од реакции
9.677
Буквално на истото помислив. После некој спомна дека горе лево имало постер.
Кога повторно ја погледнав сликата и видов дека уствари имало постер:
Кај ќе видиш сам не заебавај :LOL: Среќа па женски има инаку....
А во пост на кој сте се изнасмеале Рики постираше па лајк му манав само за сликата
 
Член од
27 декември 2008
Мислења
1.338
Поени од реакции
597
Луѓе мини пендрак на расклопување има на бит пазар ? Предпоставува дека има сепак подетално некој да ми објасни ако знае нека пише оти не верувам на тезга така дека ги продаваат, ваков како на сликата подоле.

Прегледај го приврзокот 55509
Имам видено на тезгите на битпазар слободно прашај ќе те упатат не се плаши се што ќе посакаш можеш да купиш имај само пари .Исто така можеш да најдеш на Бувљак има еден ги продава
 

The_Red1

значи фактички
Член од
18 септември 2009
Мислења
4.160
Поени од реакции
4.756
Имам видено на тезгите на битпазар слободно прашај ќе те упатат не се плаши се што ќе посакаш можеш да купиш имај само пари .Исто така можеш да најдеш на Бувљак има еден ги продава
Друже, кај е тој Бувљак пазар? Гледам на неколку места го сретнав на форумов а искрено прв пат слушам. :)
 
Член од
3 јуни 2009
Мислења
249
Поени од реакции
238
Друже, кај е тој Бувљак пазар? Гледам на неколку места го сретнав на форумов а искрено прв пат слушам. :)
Кај СРЦ Кале/Лизгалиште покрај Вардар. Само во вторник и петок има.
 

King B

Bears. Beets. Battlestar Galactica.
Член од
24 јануари 2011
Мислења
1.786
Поени од реакции
4.076
Има ли во Скопјево некое место кај што ти принтаат custom слика на шоља или маус пад на пример?
 

The_Red1

значи фактички
Член од
18 септември 2009
Мислења
4.160
Поени од реакции
4.756
Кај СРЦ Кале/Лизгалиште покрај Вардар. Само во вторник и петок има.
Фала.
Викаат се наоѓале евтини работи. Би проверил да видам што ке се најде :D Башка тоа и продавачите биле или приглупи или така па се праат. :)
Има ли во Скопјево некое место кај што ти принтаат custom слика на шоља или маус пад на пример?
ГТЦ приземје. Има едно фото-студио,на шолји принтаат.
 
W

Werther

Гостин
Има ли во Скопјево некое место кај што ти принтаат custom слика на шоља или маус пад на пример?
Во Рамстор доле имаше еден Турчин.

Само не испаѓаа квалитетно сликите.

Во секој случај провери си.

:)
 
П

Паган-др

Гостин
Му текнува на некој името на туристичката агенција што се наоѓа кај Зегин/Ла Делишес на Ленинова?
 
Член од
27 април 2009
Мислења
2.342
Поени од реакции
2.860
Јас па си реков бараш постер од Ал Пачино во ваква поза :eek: :pos: Што му е си реков на овој да не спобудалел :ROFLMAO: Отсега барем со црвено обележи што и како. Да не кажеа погоре уште ќе се чудев што бараш :tapp:
slabo nekako mi pomagate ajde mi trebit pobrzo posterot : P
 
Член од
15 август 2011
Мислења
52
Поени од реакции
14
Дали некој знај кај можам да најдам тутун за наргиле во Битола? Ако воопшто има. :P
 

Kajgana Shop

На врв Bottom