Каде може да најдам? (Општи прашања)

П

Паган-др

Гостин
Во Скопјево, што од нутела производиве може да се најде? Освен класичните тегли со крем, има нешто друго?

Итно ми е.
 

Беркут

Мрчатор
Член од
12 април 2010
Мислења
9.706
Поени од реакции
14.639
Дрес од Челзи. Прилеп/Битола некоја продавница?
 
Член од
28 мај 2009
Мислења
3.371
Поени од реакции
3.963
Знае некој дали утре работи џамбо и од колку отвараат ?
 

vlay_markoman

r3k1NNz0R.mp3
Член од
24 септември 2012
Мислења
176
Поени од реакции
43
Вака сакам дел по дел да склопам јак статичен компјутер зборам да чита игри у п***у м***р? што делови до 30.000 ден? само за куќиште
 
Член од
5 август 2008
Мислења
556
Поени од реакции
180
Колку пари е чланарина во политичка партија? ВМРО-ДПМНЕ, СДСМ, ДУИ, ДПА.
 
Член од
29 октомври 2011
Мислења
1.712
Поени од реакции
1.151
Колку пари е чланарина во политичка партија? ВМРО-ДПМНЕ, СДСМ, ДУИ, ДПА.
Моите комшии земаа книшки од ВМРО-ДПМНЕ...и колку што знам ништо не плаќаат,значи не се плаќа...а сега голема е побарувачката...мислат ќе добијат работа.
 

AlternativeF

госпожата од втори
Член од
1 мај 2006
Мислења
4.778
Поени од реакции
7.574

Kajgana Shop

На врв Bottom