Каде може да најдам? (Општи прашања)

PsychoalieN

Омлет мастеР
Член од
12 јули 2009
Мислења
1.696
Поени од реакции
1.403
дали знаете каде во Скопје се штампаат слики од USB ?
во секоја подобро опремена фото лабараторија (ако мислиш за фотографии) јасмина и дигитал имиџ во лептокарија, бимбо гтц (таму мислам дека имаат и плотер за поголеми димензии) итн
 
Член од
25 ноември 2009
Мислења
1.281
Поени од реакции
273
Kаде може да се најде глобус како оној што го има Јанко во студиото??Што се врти?
 

vlay_markoman

r3k1NNz0R.mp3
Член од
24 септември 2012
Мислења
176
Поени од реакции
43
ДАЛИ МОЖАМ ДА КУПАМ СЕРВЕР ЗА КАНТЕР 1.6 ДА НЕ ПЛАЌАМ МЕСЕЧНО ДА БИДЕ ЛИЧНО МОЈ ЕДНАШ ДА ГО ПЛАТАМ И КАДЕ АКО ЗНАЕТЕ
 

Lux

Inglourious
Член од
25 октомври 2010
Мислења
1.185
Поени од реакции
887
наочара за сонце како од ингросо?
 
Член од
8 август 2012
Мислења
108
Поени од реакции
23
Луѓе дали знае некој каде можам да се пријавам за водици 2013.Сакам да скокам годинава,па ако би знаел некој ќе го молам да пише тука или на пп..Благодарам
 

M-1

Добро утро Махачкала!
Член од
6 септември 2010
Мислења
4.104
Поени од реакции
7.358
Луѓе дали знае некој каде можам да се пријавам за водици 2013.Сакам да скокам годинава,па ако би знаел некој ќе го молам да пише тука или на пп..Благодарам
Од кој град си бе брат напиши иначе како ке ти поможиме а ???!!
 
Член од
27 декември 2008
Мислења
1.365
Поени од реакции
613
Луѓе дали знае некој каде можам да се пријавам за водици 2013.Сакам да скокам годинава,па ако би знаел некој ќе го молам да пише тука или на пп..Благодарам
Во Скопје организатор за Водици е дневниот весник Вечер
 
Член од
29 јануари 2010
Мислења
1.617
Поени од реакции
1.549
Да не знае некој каде во Скопјево има добар кројач (шнајдер)? како и да е , фала однапред
 

Iµµortal

사범님
Член од
26 јули 2011
Мислења
711
Поени од реакции
386
има негде во скопјево хаска плишана играчка да не биде голема многу ?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom