ekstrakt
Поени од реакции
352

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

  • M
    Ќе има нешто организиран превоз од Скопје до Загреб, или поима немаш? И картите 100% ли стасуваат, дај зуцни нешто повише да му ебам мајката :D
    другар сликите од санаториум се на кале така? кажи ми ги има ли негде на нетов па да ми пратиш линк или ги имаш самиот сликано?
  • Вчитување…
  • Вчитување…
  • Вчитување…
На врв Bottom