Каде може да најдам? (Општи прашања)

The_Red1

значи фактички
Член од
18 септември 2009
Мислења
4.160
Поени од реакции
4.757
Мал, за подлактица. :D
Во Nike и Adidas можеш да најдеш и тие сличните продавници за спортска опрема што се-Саломон,Орка, во сити мол таа големата горе што е. :)
Ако пак ти се скапи таму тогаш се знае-БИТПАЗАР :)
Едно време даваа гратис со секој купен адидас дезодоранс и јас си земав 3 и само еден ми остана :D Ако ти се чека наредна собиранка ке ти го дадам :D
 
H

Hip.Hop_MKD

Гостин
Во Nike и Adidas можеш да најдеш и тие сличните продавници за спортска опрема што се-Саломон,Орка, во сити мол таа големата горе што е. :)
Ако пак ти се скапи таму тогаш се знае-БИТПАЗАР :)
Едно време даваа гратис со секој купен адидас дезодоранс и јас си земав 3 и само еден ми остана :D Ако ти се чека наредна собиранка ке ти го дадам :D
Абе брат планирам нешто, ми треба да се празнам на нешто па ќе земам баскет ќе шутирам. Па дека ладно! :pos:
 

The_Red1

значи фактички
Член од
18 септември 2009
Мислења
4.160
Поени од реакции
4.757
Абе брат планирам нешто, ми треба да се празнам на нешто па ќе земам баскет ќе шутирам. Па дека ладно! :pos:
Е каде стегач ке те стопли? :)
Земи дома празни се, прај склекови, стомачни и што ти знам :)
п.с. тешки јас да правев како што советувам...
 
Член од
3 март 2012
Мислења
63
Поени од реакции
3
дали знаете каде во Скопје се штампаат слики од USB ?
 
Член од
2 јули 2010
Мислења
5.821
Поени од реакции
7.045
Кажете ми каде може да најдам кабел да поврзам лап топ со постар телевизор(скарт и пинови онли).
Thanks
 

The_Red1

значи фактички
Член од
18 септември 2009
Мислења
4.160
Поени од реакции
4.757
Кажете ми каде може да најдам кабел да поврзам лап топ со постар телевизор(скарт и пинови онли).
Thanks
Сигурен си дека ке успееш лаптоп и стар тв да поврзиш?
 
Член од
2 јули 2010
Мислења
5.821
Поени од реакции
7.045
И што ќе добиеш? -Нобелова награда? :D
Шала на страна брат, би требало во Анхоч,Амц,Нептун тие имаат такви кабли. :)
Во Анхоч немаше,ќе побарам низ Македонијава мора да има негде:)
 

statusQuO

Модератор
Член од
18 јуни 2008
Мислења
13.014
Поени од реакции
7.614
Кажете ми каде може да најдам кабел да поврзам лап топ со постар телевизор(скарт и пинови онли).
Thanks
Лаптоп и стар телевизор само преку S-video во пин
или од вга да извадиш s-video па пин
скарт мало сутра
 

Kajgana Shop

На врв Bottom