Каде може да најдам? (Општи прашања)

B

Borg_Drone

Гостин
Број на кондура до 48. Само не Гуливер или некое место сл. на Гуливер, 200 евра за кондури не ми се даваат.
 

коментатор

Пингвин
Член од
25 февруари 2010
Мислења
3.546
Поени од реакции
9.457
Каде можам да најдам опрема за хотелска кујна? По можност и со цени.
 

shutrak

opsenar
Член од
3 јуни 2011
Мислења
37.574
Поени од реакции
31.120
na partizanska nasproti leptokarija ., do prodavnicata na gorenje ., ima golema prodavnica ., specijalizirana za ovaa namena ., ne znam kako se vikashe ., no vo sekoj sluchaj proveri.,... kaj privatniot fakultet za turizam ., tamu proveri....so sreka(y)
 
H

Hip.Hop_MKD

Гостин
Каде да најдам спрејови за графити во Ѓ.П. или Карпош, ме мрзи да идам до Центар и цена нормално? Сива боја ми треба ИТНО!
 

Tonchie

BATTERY +
Член од
15 јуни 2005
Мислења
13.441
Поени од реакции
7.827
Пред некое време баш тука прочитав негде имало продавница за гравирање некаде позади или у близина на броз , ми треба за да изгравирам несто на оние плочки , незнам како точно се викаат во америшките филмови ги носат војниците :)дог тегс или несто слично... дали некој знае да ми објасни каде е тоа поточно или да ми даде нивни број и дали знаете како иде цената отприлика....
МИКЕИ позади кај полицијата Беко. А можеш и позади ЈБТ им е задната врата на Микеи, ама ја отвораат кога вработените идат на пуш пауза. Енивејз во тој ред згради е.
За цена не знам, ама не би требало да е поскапо од 500 денари.
 

shutrak

opsenar
Член од
3 јуни 2011
Мислења
37.574
Поени од реакции
31.120
a imash gravirnica ., sproti izlezot od parkingot podzemniot na trgovski., tuka imashe neshto ttk banka ..............nasproti triumfalnata kapija ., graviraat pehari ., plochki ., blagodarnici., znachi od stanata na eurofarm aptekata .,..samo tamu nekade prema sobranie........e sega ako se snajdesh kako ti objasniv sekoja ches., a jbg......:(
 
Член од
20 септември 2008
Мислења
12.770
Поени од реакции
9.891
Каде да најдам спрејови за графити во Ѓ.П. или Карпош, ме мрзи да идам до Центар и цена нормално? Сива боја ми треба ИТНО!
Доста бре испошкртавте цел град на што личи :вонзем:
 

Tonchie

BATTERY +
Член од
15 јуни 2005
Мислења
13.441
Поени од реакции
7.827
У граверница не можат да ти напраат оригинални dog-tags. Затоа МИКЕИ е таман место. Најдов на нетов реклама за арми-шоп позади собрание, ама никогаш не ми текнало да го проверам.
 

коментатор

Пингвин
Член од
25 февруари 2010
Мислења
3.546
Поени од реакции
9.457
Баш ме интересира каде можам да најдам вакво нешто.


Мини бар. Има ли вакво нешто во Македонија и колку би чинело да се земе едно?
 
Член од
8 октомври 2009
Мислења
821
Поени од реакции
301
Баш ме интересира каде можам да најдам вакво нешто.


Мини бар. Има ли вакво нешто во Македонија и колку би чинело да се земе едно?
Мислам дека секаде има. Во Техномаркет мислам дека гледав ... пред некое време (5-6-7 месеци)
 
Член од
20 јули 2009
Мислења
865
Поени од реакции
600
Продавници за Спортска опрема (статични велосипеди) што се за вежбање?Која цена се движат отприлика? некој ако има препорака нека стави линк :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom